Цукерберг пообіцяв $1 млрд як бонус авторам контенту для Facebook та Instagram

контент, facebook, винагороди, фото
Фото: Facebook

Facebook планує запустити до кінця цього року програми винагороди на 1 млрд доларів.

Компанія Facebook планує інвестувати $1 млрд до 2022 року як заохочення користувачів, які створюють контент для соціальних мереж Facebook та Instagram.

Про це повідомив 14 липня генеральний директор компанії Марк Цукерберг.

"Ми хочемо створити кращі платформи для мільйонів творців, щоб вони могли заробляти собі на життя, тому ми створюємо нові програми", — написав він і додав, що "подробиці будуть скоро".

Раніше видання CNBC із посиланням на заяву компанії повідомляло, що до кінця року Facebook запустить нові бонусні програми, що передбачають виплати авторам за досягнення певних показників. У найближчі тижні почне роботу програма бонусів для користувачів, які випускають свій контент на Reels для Instagram. Вона буде короткостроковою, розрахованою на літній період, і доступною тільки користувачам у США. Мета програми: посилити позиції в боротьбі з головним конкурентом — TikTok.

Компанія планує запустити спеціальні майданчики в Instagram вже цього літа, й у Facebook — восени. На них автори контенту зможуть дізнатися про бонуси, які вони можуть заробити.

В останні місяці Facebook вже реалізувала кілька ініціатив зі стимулювання креаторів із метою залучення інфлюенсерів з інших соціальних мереж на свої платформи. У червні вона оголосила, що не скорочуватиме доходи, одержувані творцями від платних онлайн-заходів, підписок фанатів, значків. У квітні вона анонсувала низку нових програм для творців, що дозволяють заробляти через Instagram.

Нагадаємо, компанія Signal надала докази того, що Марку Цукербергу відомо більше, ніж ви думаєте і можете собі уявити. "Такі компанії, як Facebook, створюють технології не для вашої зручності, а для збору ваших даних. Вони збирають все, що можуть, з FB, Instagram і WhatsApp, щоб спостерігати за людьми і їхнім життям", — йдеться в повідомленні.

Також відомо, що Дональд Трамп подає колективний позов проти Facebook, Google і Twitter після того, як у січні 2021 року його акаунти були заблоковані на популярних платформах.