Літаючий робокоп: дрон із тепловізором засік грабіжників банку, які ховалися від поліції на даху (відео)

Дрон з тепловізором виявив грабіжників банку на даху будівлі
Фото: Goodfon

Двоє чоловіків і жінка, яких виявив поліцейський БПЛА, були заарештовані за підозрою в крадіжці зі зломом.

У графстві Ноттінгемшир безпілотник засік на даху банку трьох осіб, які переховувалися від поліцейських після спроби пограбування банку.

Про це повідомляє ВВС.

Поліція Ноттінгемшира прибула в банк Santander у місті Менсфілд уночі після того, як надійшла інформація про пограбування відділення. Офіцерам не вдавалося знайти зловмисників, поки безпілотник, оснащений тепловізором, виявив на даху банку підозрілих осіб.

Двоє чоловіків, 25 і 40 років, і 31-річна жінка були заарештовані за підозрою в крадіжці зі зломом після того, як їх на даху банку виявив дрон. Підозрюваних відправили під варту.

грабіжники, дрон, тепловізор
Грабіжники на даху

Поки правоохоронці Ноттінгемшира не можуть сказати, що конкретно підозрювані встигли вкрасти з банку. Детектив місцевої поліції Лорен Морган назвала спецоперацію з використанням безпілотника "чудовим прикладом" одночасної роботи декількох департаментів.

"Це відмінний приклад того, як кілька відділів поліції можуть працювати разом для досягнення хороших результатів, і я хотіла б подякувати всім, хто брав участь в арештах", — повідомила Морган в коментарі журналістам.

Безпілотник засік грабіжників банку на даху будівлі

Раніше Фокус повідомляв, що Туреччина випробувала надводні безпілотники. У ході випробувань безпілотник Albatros-Sürü İDA успішно завдав удару по наземній цілі, а незабаром дрони увійдуть до складу нового турецького флоту.

Також Фокус розповідав, що в Україні розробили перший ударний безпілотник-вертоліт. Як розповідають розробники, дрон може нести 2 ударні ракети, має захищений канал зв'язку та здатний піднімати до 200 кг.