Помер піонер українського інтернету Олексій Мась

Олексій Мась, помер алексей мась
Фото: УНІАН/Олександр Космач | Олексій Мась

Розробник одним із перших почав займатися інтернет-бізнесом, а також стояв біля витоків багатьох відомих проєктів.

Related video

Український інтернет-підприємець і розробник Олексій Мась помер 8 жовтня у віці 47 років. Про це в соціальній мережі Facebook розповів його брат Віктор Мась.

"Ти пішов із життя дуже рано... Ти вмів надихнути і зібрати однодумців для створення чогось інноваційного та нового. Хвороба не дала завершити тобі розпочате..." — написав брат підприємця і прикріпив до допису фотографію покійного.

Хто такий Олексій Мась

Олексій Мась одним із перших в Україні зайнявся інтернет-бізнесом. Зокрема, ним був створений сервіс Mail.ua (згодом він був проданий російському Mail.ru), заснував Українську банерну мережу й Infostore.org (найпопулярніший у країні файлообмінник, який був закритий у 2008 році). Також він був автором iForum і CraftNetworks, займався консультацією стартапів.

У коментарях під публікацією Віктора Мася багато пишуть свої співчуття, а для деяких смерть Олексія стала особистою трагедією.

Як повідомлялося раніше, помер знаменитий український народний синоптик Леонід Горбань, йому було 82 роки. Про те, що стало причиною смерті улюбленця українців, наразі невідомо.

Раніше повідомлялося, що в Києві помер син відомого режисера Сергія Параджанова, Сурен Параджанов. Помер він на 63-му році життя, довгий час він жив у столиці з матір'ю, яка померла в минулому році.