В Одесі почалося будівництво нової об'їзної дороги (відео)

Одеса, Укравтодор, дорога, об'їзна, будівництво,
Фото: скриншот | Екскаватор на місці будівництва

"Укравтодор" планує з'єднати цією магістраллю Одеський порт і трасу "Одеса — Південний".

В Одесі на будівництві нової об'їзної дороги, що веде до порту, почалися земляні роботи.

Як повідомляє в соцмережі Facebook державне агентство автомобільних доріг України "Укравтодор", майбутня автотраса по всій її протяжності проходить у складних гідрогеологічних умовах, крім того, на глибину до двох метрів буде потрібна заміна ґрунтів підошви земляного полотна.

Побудована дорога повинна з'єднати трасу М-28 "Одеса — Південний" з територією Одеського морського торгового порту. Крім траси, у планах Укравтодору створення майданчика для відпочинку водіїв та відстою вантажного транспорту місткістю на 300 автомобілів.

Крім того, будуть побудовані два місця для стаціонарного габаритно-вагового контролю та два майданчики зважування під час руху.

При в'їзді на КПП Одеського порту дорога розшириться до шести смуг у зв'язку з тим, що в цьому місці починається митна зона, яка потребує певних умов для швидкої перевірки і пропуску автотранспорту.

Будівництво окружної дороги

Фокус повідомляв, що в Києві на ділянці від вулиці Ватутіна до Одеської площі почався ремонт Окружної дороги. На першому етапі робіт буде капітально відремонтовано близько трьох кілометрів автомагістралі.

Нагадаємо, що в січні 2021 року "Укравтодор" назвав основні показники з будівництва і ремонту доріг та штучних переправ. У поточному році планується ремонт і будівництво доріг державного значення.

Обсяги "Великого будівництва" на 2021 рік озвучені колосальні — 4,5 тисячі кілометрів доріг і 98 млрд грн. Директор ТОВ «Консалтингова група А-95» Сергій Куюн пояснив читачам Фокуса, чому "Велике будівництво" в цьому році може забуксували.