Одна з мереж АЗС відновлює продаж "преміального" палива (фото)

регулювання цін на заправках
Фото: uaenergy.com.ua

Після публікації роз'яснення від Кабміну про те, що регулювання цін не стосується брендованого палива, компанія заявила про відновлення продажів.

Мережа автозаправних станцій KLO повертає в продаж "преміальний" дизель і бензин. Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook.

KLO привели хронологію подій. У п'ятницю Кабмін впроваджує державне регулювання цін на паливо, що робить збитковим продаж Ventus 95 і Ventus Diesel. У суботу компанія припиняє продаж.

У неділю вранці зупиняється дія купонів на знижку, поки "не розберемося, що взагалі відбувається". Увечері неділі Кабмін публікує роз'яснення, в якому уточнює, що регулювання цін не стосується "преміального" палива. У неділю пізно ввечорі — KLO відновлює продаж на преміальне паливо.

Також із понеділка повинні відновитися всі купони компанії.

Фото: Скриншот

Нагадаємо, 14 травня в Кабміні ухвалили рішення про введення державного регулювання цін на палива до кінця карантину. Це нібито повинно допомогти уникнути необґрунтованого зростання цін на заправках.

Після цього низка українських АЗС заявили про припинення продажів "преміального" палива через держрегуляцію цін. Обмеження торгової надбавки до ціни деяких видів пального зробило їх реалізацію збитковою.

Вчора, 16 травня, в Мінекономіки заявили, що державне регулювання цін на паливо не поширюється на "преміальне" паливо. АЗС можуть встановлювати їх самостійно.