Коментатор "Євробачення" розповів, чи відбудеться конкурс в 2021 році

Грем Нортон, нідерланди, євробачення, пісні, пісня, роттердам, конкурс, Євробачення-+2021
Фото: Главком

Грем Нортон висловив сумнів у тому, що вокальне змагання "пройде на стадіоні з 20 тисячами глядачів".

Related video

Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" відбудеться в 2021 році не зважаючи на пандемію коронавірусу. Про це розповів коментатор конкурсу і актор Грем Нортон, передає BBC News.

За його словами, захід "безумовно пройде" у цьому році в звичному форматі, в рамках якого музиканти з різних країн будуть змагатися за перше місце.

При цьому продюсери конкурсу допустили можливість застосування записів виступів учасників у разі, якщо ті не зможуть приїхати в Роттердам (Нідерланди), або будуть змушені перебувати на карантині після прибуття туди. Для записаних номерів будуть визначені конкретні і строгі правила.

Нортон також висловив сумнів у тому, що вокальне змагання "пройде на стадіоні з 20 тисячами глядачів".

Цього року конкурс відбудеться 22 травня.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу в 2020 році конкурс "Євробачення" скасували, натомість глядачам транслювали кліпи 41 виконавця. Організатори повідомили, що в 2021 році кожну країну можуть представляти ті ж конкурсанти, але обов'язково з новою піснею.

Голова НГТУ Зураб Аласанія заявив, що в 2021 році Україну на Євробаченні представлятиме переможець відбору 2020 року група Go_A.

У кінці минулого року на офіційному сайті конкурсу "Євробачення" опублікували оновлені правила, за якими планується провести захід в 2021 році. Головне нововведення — артисти повинні будуть записати живі виступи зі своїми піснями на той випадок, якщо у них не вийде приїхати в Роттердам, де буде проходити захід.