На Disney + почався показ першого серіалу Marvel Studios Ванда/Віжн

Ванда Віжн, Ванда/Віжн, вандавіжен, серіал
Фото: скриншот

Герої кіновсесвіту Marvel постали перед глядачами сімейними і домашніми, але кожна нова серія Ванда Віжн піднімає градус напруги, даючи зрозуміти, що їх минуле нікуди не поділося

Related video

На Тб Disney + відбулася прем'єра першого Супергеройського серіалу Marvel Studios ВандаВіжн (WandaVision), дві серії якого вже зібрали чимало позитивних відгуків від глядачів, передає ресурс "Канобу".

Головні дійові особи серіалу "Ванда/Віжн", зробленого на манер популярних ситкомів XX століття, — герої Marvel Cinematic Universe мутант Ванда Максімофф (Алая Відьма) у виконанні Елізабет Олсен і червоноголовий робот-андроїд Віжн, створений в лабораторії Тоні Старка, якого зіграв Пол Беттані.

У фільмі ці герої постають як сімейна пара. Алая Відьма, яка в "Месники" вражала глядачів неймовірною силою і здатністю одним ударом знести все навколо, перетворилася на типову американську домогосподарку 50-х років минулого століття з ідеальним укладанням, макіяжем і вивіреними до дрібниць нарядами. Свої супергеройські здатності вона використовує виключно для "боротьби" з побутом: пересуває меблі, прибирає в будинку силою думки тощо.

Її чоловік перед сусідами і колегами виглядає як звичайна людина, повертаючись до свого звичного вигляду лише далеко від сторонніх очей.

Пара живе в красивому районі в оточенні доброзичливих сусідів, проте з ними відбувається щось недобре. Це розуміють і самі глядачі, пам'ятаючи, що в останніх "Месниках" Віжн був знищений Таносом.

Кожна серія зроблена в стилістиці певного десятиліття (50-е, 60-ті і так далі). Вони тривають всього по півгодини, не навантажуючи глядачів хитромудрим сюжетом, проте кожної нової серії шанувальники починають чекати з нетерпінням. Причина — початківці "проскакували" за ідеальним фасадом "тріщинки і перешкоди", за якими ховається справжній сюжет. Команда серіалу дуже вміло нагнітає сюжет натяками й страшними посиланнями до всесвіту Marvel.

Ванда/Віжн, Ванда Віжн, кадр Fullscreen
Фото: kanobu.ru

"Події серіалу відбуваються всередині кіновсесвіту Marvel. Всі знають і люблять цих персонажів, але тепер ми бачимо їх в абсолютно нових обставинах і в новому світлі." ВандаВіжн "починається з класичного чорно-білого ситкому 1950-х. Протягом всього серіалу глядачі пройдуть через кілька різних епох золотої ери ситкомів ", — обіцяє сценарист Жак Шеффер.

Критики відзначають, що перші дві серії — подарунок режисерів глядачам, які люблять Віжена і червону Відьму, які тут показані не як супергерої, а як сімейна пара, спілкування в якій тепле, затишне і людське.

Однак чорно-біла картинка і ракурси вже видані раннім Гічкоком, даючи зрозуміти, що далі незрозуміла напруга перших моментів переросте в щось більш масштабне.

За словами голови Marvel Кевіна Файг, Marvel Studios вперше створює серіал для Disney +. Надалі ці компанії планують зняти цілу лінійку супергеройських серіалів. Наступний в списку проєктів — "Сокіл і Зимовий Солдат", реліз якого запланований на березень 2021 року.

Нагадаємо, стартували зйомки нового фільму під кіновсесвіту Marvel "Тор 4: Любов і Грім", відкладені через коронавірус. Вони відбуватимуться в Австралії.