Кім Кардаш'ян і Кан'є Вест роз'їхалися через дітей

Кім Кардашьян, Каньє Уест, розлучення
Фото: Instagram/Kim Kardashian West

Вже кілька місяців подружжя живе порізно.

Related video

Чутки навколо майбутнього розлучення 40-річної Кім Кардашʼян та 43-річного Канʼє Веста не вщухають другий тиждень, а нові версії розладу в зірковому сімействі з'являються все більш неймовірні, передає Us Weekly.

Джерело видання на умовах анонімності розповів, що пара вже кілька місяців не живе разом, оскільки відносини стали дуже токсичними. В результаті подружжя роз'їхалися, щоб не травмувати психіку своїх дітей, які ще не знають про сварку батьків. Вони звикли, що їх батько через роботу проводить багато часу в іншому штаті.

Інсайдер додав, що Канʼє і Кім дуже сподівалися, що до кінця 2020 року помиряться, і все налагодиться, проте в останні дні грудня Вест зірвався і сильно накричав на дружину, що і стало останньою краплею для обох у вирішенні подати на розлучення.

Серед причин такого кроку пари називали також можливий зв'язок репера з відомим блогером, б'юті-гуру і відкритим геєм Джеффрі Старом. Той і сам підігрів подібні плітки, відреагувавши на них постом в Twitter, де заявив, що зібрався на недільну службу до церкви, натякаючи на релігійні заходи за участю Веста.

Пізніше джерела назвали подібні чутки "брудною спекуляцією", запущеною користувачами TikTok.

Ще одна версія того, чому пара таки вирішила розірвати шлюб, — відвертість Веста під час президентської кампанії, яку Кім, до речі, публічно не підтримала. Під час однієї зі своїх офіційних промов на зустрічі з виборцями він зі сльозами на очах заявив, що перший час наполягав на аборті, коли дружина була вагітна їх старшою дочкою Норт. Виявилося, що виступ Веста вийшов настільки емоційним через загострення у співака біполярного розладу. Пізніше він вибачився перед дружиною за те, що завдав їй болю, розповівши про проблеми в сім'ї.

Цей діагноз реперу поставили в 2016 році. Кім намагалася лікувати чоловіка і допомагала йому боротися з хворобою, проте він не особливо відгукнувся на її спроби. Більш того, під час зустрічі з Трампом Вест і зовсім заявив, що висновки лікарів помилкові, а він "просто недосипає".

Про те, що все зайшло надто далеко, свідчить і той факт, що Кім Кардашʼян вже найняла адвоката Лору Вассер, відому зі шлюборозлучних процесів знаменитостей. Однак це не завадило подружжю на Різдво обмінятися дорогими подарунками. Вест підніс дружині п'ять автомобілів Maybach вартістю близько 200 тисяч доларів кожен, а Кім вручила чоловіку кілька робіт американського художника Джеймса Таррелла, витративши на подарунок понад мільйон доларів.

Преса підозрює, що такі широкі жести спрямовані на мінімізацію скандалів в процесі розлучення і питання опіки над чотирма дітьми пари. Надії на возз'єднання ніхто з них більше не має.

"Шлюб Кім і Канʼє не підлягає ремонту. Кім набрид хаос, який виробляє Канʼє, і зараз вона просто хоче зосередитися на дітях і жити своїм життям", — розповів виданню People джерело з оточення сім'ї.

Кім Кардашʼян і Канʼє Вест одружилися у 2014 році після двох років стосунків. Вони виховують чотирьох дітей: 7-річну доньку Норт і 5-річного сина Сейнта, яких Кім виносила сама, а також 3-річну дочку Чикаго і 19-місячного сина Псалма, народжених сурогатною матір'ю.

Нагадаємо, вперше чутки про прийдешнє розлучення пари з'явилися у вересні минулого року.