Кріс Гемсворт може зіграти сина Максимуса в продовженні "Гладіатора", — ЗМІ

Ельза Патакі, Кріс Хемсворт, Рассел Кроу, Сідней
Ельза Патакі, Кріс Гемсворт і Рассел Кроу

На думку Рассела Кроу, Гемсворт зараз знаходиться на піку своєї форми і зможе втілити на екрані образ сина легендарного полководця.

Після виходу історичного фільму Рідлі Скотта "Гладіатор" із Расселом Кроу в головній ролі у 2000 році, через 20 років пішли розмови про те, щоб зняти продовження оскароносної картини, пише The Daily Mail.

Кріс Гемсворт і Рассел Кроу нібито ведуть переговори про новий фільм. За словами інсайдерів, згадані актори "ретельно розглядають концепцію і годинами розмірковують над ідеями сценарію".

"Гладіатор 2" вперше був задуманий в 2018 році, і в оригінальних звітах стверджувалося, що продовження буде через 20-30 років після смерті римського лідера Максимуса, якого зіграв Рассел Кроу, отримавши "Оскар" за кращу чоловічу роль. На думку Кроу, саме Гемсворт може найкраще зіграти сина воєначальника. Як і Рассел у 2000 році, Кріс знаходиться на піку форми і має м'язисту фігуру, яка підходить для ролі римського гладіатора.

Джерело також повідомляє, що актори дуже зблизилися під час зйомок картини "Тор: любов і грім", які проходять в Сіднеї. У березні Кріс разом із дружиною, а також Кроу та їхніми колегами по "Тору" Наталі Портман, Джеффом Голдблюмом і Тессою Томпсон сходили разом на спортивний захід.

Інших подробиць про можливий початок роботи над "Гладіатор 2" поки що не розголошується.

Блокбастер "Гладіатор" показує події, які відбувалися в Римській імперії в II столітті нашої ери. Старий імператор Марк Аврелій хоче зробити генерала Максимуса своїм наступником, проте його син Коммод не в захваті від такого рішення. Він вбиває батька, розправляється з родиною Максимуса і намагається знищити власне полководця. Пізніше останній повертається в Рим, тільки вже не як генерал, а як раб-гладіатор, який кине виклик Імперії.

Фільм мав приголомшливий успіх у глядачів, отримав 11 номінацій на "Оскар", ставши лауреатом у п'яти з них.

Нагадаємо, у Рассела Кроу помер батько. Про трагічну новину актор повідомив у соцмережі.

Ми також писали, що Гемсворту випала честь зіграти реслера Галка Гогана в біографічному фільмі. Картина охоплюватиме період так званої "галкоманії", у період між 1984 і 1 993 роками, коли Галк Гоган був на піку кар'єри, прикрашав обкладинки журналів, з'являвся на ток-шоу і навіть став героєм дитячого мультфільму.