Принц Гаррі вимагає від своїх родичів вибачень перед Меган Маркл, — ЗМІ

герцоги Сассекському, принц Гаррі, Меган Маркл
Фото: royal.uk | Принц Гаррі і Меган Маркл

За словами інсайдера, герцог Сассекський має намір домогтися того, щоб королівська родина попросила вибачення в його дружини за питання про колір шкіри її дитини.

Принц Гаррі, який разом з Меган Маркл дав скандальне інтерв'ю Опрі Вінфрі, вимагає, щоб королівська сім'я попросила вибачення перед його дружиною, пише Mirror з посиланням на інсайдера.

За словами джерела, герцог Сассекський "був обурений", коли один з його родичів поцікавився кольором шкіри майбутньої дитини Меган, коли та носила під серцем первістка.

Пізніше з'ясувалося, що ні королева, ні принц Філіп не ставили цього запитання.

Інформатор зазначив, що чоловік Меган Маркл не має наміру відступатися від цієї ідеї:

"Проблема з Гаррі в тому, що він підсів на те, щоб гнути свою лінію і залишати останнім слова за собою, незважаючи на те, що він говорить, що хотів піти від цього. Він не покине, поки не отримає вибачення від своєї сім'ї".

Наразі в Букінгемському палаці оприлюднили тільки одну офіційну заяву щодо інтерв'ю герцогів Сассекських Опрі Вінфрі, у якому було повідомлено, що королівська сім'я розгляне претензії, озвучені Меган і Гаррі.

Раніше ЗМІ припустили, що людиною, яка могла запитати в Гаррі про колір шкіри майбутньої дитини, є його тітка, донька королеви принцеса Анна. Вона свого часу була в числі тих, хто відкрито висловився проти шлюбу племінника з американською актрисою.

Як відомо, звинувачення Меган Маркл у сторону королівської сім'ї в расизмі сильно вдарили по репутації британської монархії. При дворі пообіцяли розібратися, але в подальшому родичі королеви вважали за краще зберігати мовчання, не бажаючи виносити сварки на публіку.