Принц Гаррі з Меган Маркл збрехали в інтерв'ю Опрі 17 разів, — Пірс Морган

Принц Гаррі, Меган Маркл, Расизм, Брехня, Інтерв'ю
Фото: The Daily Mail | Принц Гаррі і Меган Маркл дають інтерв'ю Опрі Вінфрі

Відомий британський телеведучий, який був змушений покинути програму "Good Morning, Britain" за критику герцога і герцогині Сассекських, звинуватив принца Гаррі в расизмі.

Колишній британський телеведучий програми "Good Morning, Britain" Пірс Морган, який був змушений звільнитися після того, як розкритикував принца Гаррі і Меган Маркл за їхнє гучне інтерв'ю Опрі Вінфрі, заявив, що герцог і герцогиня Сассекські в тому інтерв'ю збрехали 17 разів.

Про це пише Daily Mail.

За його словами, Меган Маркл дуже помиляється у своїх словах.

"З боку пари в інтерв'ю прозвучали 17 різних тверджень, які виявилися або помилковими, або сильно перебільшеними, або неперевіреними", — цитує видання слова телеведучого.

Разом з цим, Пірс Морган, не прокоментував, що саме не так сказали принц Гаррі і Меган Маркл.

Він додав, що якби мав можливість самому поговорити з Маркл, він би поставив їй більш складні запитання, ніж були в гучному інтерв'ю.

"Я б у неї запитав: "Якщо ви так ненавидите королівську сім'ю, чому ви не відмовляєтеся від королівського титулу? Чому ви тримаєтеся за них?", — сказав Морган.

Він також заявив, що єдиним з представників Букінгемського палацу, кого можна звинуватити в расизмі, є принц Гаррі.

"Фактично, єдиний член королівської сім'ї, якому довелося публічно просити вибачення за расизм, — це принц Гаррі. Кілька років тому йому довелося просити вибачення за використання вкрай образливих расистських термінів щодо пакистанського солдата, з яким він працював", — сказав Морган.

Він також нагадав випадок, коли принц Гаррі багато років тому носив нацистську свастику на маскарадній вечірці.

"Він єдиний. Хіба це не іронічно? Про це не згадала Опра Вінфрі — а мала б", — сказав Морган.

Нагадаємо, що принц Гарі зажадав, щоб королівська сім'я попросила вибачення перед його дружиною Меган Маркл за нібито расистські висловлювання щодо шкіри майбутньої дитини, коли Меган носила первістка під серцем.

Раніше ЗМІ припустили, що людиною, яка могла запитати в Гаррі про колір шкіри майбутньої дитини, є його тітка, донька королеви принцеса Анна. Вона свого часу була в числі тих, хто відкрито висловився проти шлюбу племінника з американською актрисою.

Як відомо, звинувачення Меган Маркл у сторону королівської сім'ї в расизмі сильно вдарили по репутації британської монархії. При дворі пообіцяли розібратися, але в подальшому родичі королеви вважають за краще зберігати мовчання, не бажаючи виносити сварки на публіку.