Леді Гага стала обличчям Dom Pérignon (фото, відео)

Леді Гага, Dom Pérignon
Фото: Скриншот видео | Співачка постала в неймовірно яскравих образах

У колаборації з британським фотографом Ніком Найтом знаменитість створила творчий всесвіт.

35-річна співачка й актриса Стефані Джоан Анджеліна Джерманотта, відома світові як Леді Гага, стала обличчям рекламної кампанії шампанського Dom Pérignon. Кілька фото і відео зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На знімках, зроблених британським фешн-фотографом Ніком Найтом, вона постала у вигляді якоїсь казкової королеви в рожевому вбранні і з ясно-рожевими волоссям. Особливу увагу привертає манікюр героїні. Довгі нігті ефектно виглядають у кадрі.

"Я дуже рада оголосити про моє співробітництво з @domperignonofficial! Дом Периньйон і я мали потребу у творчій свободі, і ми раді поділитися з вами Королівством художнього всесвіту, яке ми створили з моїм дорогим другом @nick_knight!", — написала знаменитість у соцмережі .

Рекламна кампанія бренду стартувала 6 квітня. Її слоган — "Творча свобода — це сила". На офіційному каналі Dom Pérignon з'явився ролик за участю Леді Гаги і попередженням про те, що він не призначений для перегляду особами, які не досягли повноліття.

"З творчим провидцем Ніком Найтом Дом Периньйон і Леді Гага створили Queendom: світ, у якому править абсолютна творча свобода. Світ, народжений зіткненням двох їхніх іскристих енергій. Він пропонує нам рухатися вперед і використовувати цю силу для себе, заохочувати і підтверджувати її для загального огляду", — йдеться в анотації.

Леді Гага в рекламі Dom Pérignon

За інформацією ЗМІ, крім реклами шампанського, вони збираються випустити обмежену серію пляшок Dom Pérignon, а також скульптуру, яку створила Леді Гага. Крім того, Dom Pérignon мають намір надати підтримку фонду співачки Born This Way. Він був заснований у 2011 році знаменитістю і її мамою Синтією, а його діяльність спрямована на те, щоб допомогти молоді розширити свої можливості, прищепити впевненість у собі. У сфері уваги фонду — боротьба з хуліганством, наставництво і розвиток кар'єри.

Dom Pérignon — це марка дорогого французького шампанського преміум-класу, яке виробляє виноробний будинок Шампані Moët et Chandon. Назва — данина поваги ченцеві-бенедиктинцю П'єру Периньйону, який нібито винайшов метод шампанізації для виробництва ігристих вин.

Це шампанське по кишені далеко не всім, і вартість за одну пляшку стартує від 8-12 тисяч гривень. Найдорожчим на сьогодні є Moet & Chandon Dom Perignon Charles & Diana 1961. Воно коштує $ 4795 (майже 134 тис. грн).

Нагадаємо, що Леді Гага зараз знімається у фільмі Рідлі Скотта "Будинок Гуччі", який розповість історію вбивства спадкоємця модної імперії Мауріціо Гуччі, якого "замовила" його дружина Патриція Реджані. Роль останньої якраз і виконає поп-діва. Її подругу зіграє Сальма Гаєк.