Емілі Ратаковскі показала, що стало з її фігурою через місяць після пологів (відео)

Емілі Емілі Ратажковскі, модель, фото
Фото: Emily Ratajkowski/Instagram | Емілі Ратаковскі народила первістка 8 березня

На те, що модель нещодавно стала мамою, вказує тільки зміна форми грудей

Американська модель, актриса і бізнесвумен Емілі Ратаковскі, яка 8 березня народила первістка, через місяць після появи дитини показала всім свою фігуру. Кадри вона традиційно опублікувала на сторінці в Instagram.

29-річна знаменитість вирішила продемонструвати нові напрацювання для своєї чергової колекції купальників, традиційно показуючи їх на собі. Модель представила один купальник, обмежившись фото, а ось бікіні «жирафового» забарвлення вона явила у всій красі, знявши відео.

Дівчина крутиться перед дзеркалом з телефоном у руках, показуючи фігуру з усіх ракурсів. Про те, що вона народила лише місяць тому, свідчить тільки більш пишні, ніж зазвичай, груди. Ніяких розтяжок ні на животі, ні на стегнах у неї немає.

У коментарях підписники Емілі Ратаковскі не забули згадати цей момент і щиро захопилися фігурою Емілі.

Нагадаємо, що американка народила сина 8 березня, назвавши його Сильвестром Аполлоном Бером. Тепер замість напівголою або зовсім оголеною, модель публікує фото, де годує дитину, а також демонструє збільшений бюст. Є на її сторінці і знімки, на яких відображені моменти пологів, де разом з нею був присутній її чоловік.

Як відомо, будучи вагітною, вона знімалася для Vogue, а також анонсувала свою книгу My Body.