"Grumpy, посунься!": найпафосніший пес став зіркою TikTok (відео)

собака, пес, Чіко, перука, шапка
Фото: коллаж Фокус | Чіко і його "аксесуари"

Причиною популярності тварини став його фізичний недолік, який, втім, не заважає їй відмінно себе почувати.

Пес Чіко став новою знаменитістю у соцмережах і цілком може скласти обʼєктом для нових мемів, як свого часу кішка Grumpy, що отримала звання найсердитішої тварини на просторах Інтернету.

Господиня пса завела в TikTok профіль під ніком chicoandhisbanditos, де публікує кадри зі своїм вихованцем, а за його життям стежать вже майже 178 тисяч осіб.

Особливість тварини — у виразі її обличчя. Через викривлену щелепу пес схожий на вічно незадоволену або дуже пафосну істоту, яка з презирством дивиться на навколишній світ.

@chicoandhisbanditos

And man am I grateful ##grumpydog ##pupperonishuffle ##howtosavealife

♬ How to Save a Life - The Fray

При цьому його власниця запевняє, що Чіко — найдобродушніший пес з прекрасним характером. Крім деформації щелепи, інших проблем зі здоровʼям він не має.

Завести акаунт жінка вирішила після того, як помітила, що тварина привертає погляди сторонніх. Щоб ще більше зацікавити підписників, вона купила для Чіко перуку, в якій той виглядає на кадрах досить потішно. До того ж, після першого успіху у глядачів, господиня тварини продовжила купувати йому перуки. Дійшло до того, що деякі глядачі почали просити її більше не зловживати штучними волоссям, вважаючи, що Чіко і без того цілком цікавий пес. Після цього жінка переключилася на головні убори.

@chicoandhisbanditos

Non successful intervention here... ##oops ##ididitagain ##dogsoftiktok ##brusselsgriffon

♬ original sound - Guy McLachlan

Любов господарів до своїх собак, часом, набуває немислимих форм. Наприклад, у Нешвіллі, штат Теннесі в США, 84-річний Білл Дорріс, власник вихованця породи бордер-коллі на прізвисько Лулу, заповів їй після своєї смерті 5 млн. доларів. За 8-річної собакою доглядатиме подруга померлого березня Бертона. Вона зможе розпоряджатися отриманими грошима тварини. Для цього вона щомісяця подає всі квитанції нотаріуса, який покриває витрати на Лулу.

Нагадаємо, згідно з недавнім дослідженням вчених, собаки не розуміють, що ми їм говоримо. Також собаки не вміють розпізнавати обличчя господаря. Для них потилиця і особа не мають відмінностей у сприйнятті.