Зірка фільму "Один вдома" Маколей Калкін уперше став батьком

Маколей Калкін, Бренда Сонг, молоді батьки
Маколей Калкін і Бренда Сонг назвали сина на честь сестри актора

Пара приховувала народження малюка від громадськості цілий тиждень.

40-річний актор Маколей Калкін, якому ще дитиною світову славу принесла головна роль у фільмі "Один вдома", уперше став батьком, передає Еsquire.

Сина йому народила його кохана, 33-річна актриса Бренда Сонг ще 5 квітня, проте інформація про поповнення з'явилася тільки через тиждень.

Хлопчика назвали на честь покійної сестри Маколея Дакоти, яка померла у 2008 році, і повне ім'я новонародженого звучить Дакота Сонг Калкін.

Пара познайомилася на зйомках фільму "Похмілля в Таїланді", режисером якого був друг Калкіна Сет Грін. Уже незабаром у Бренди та Маколея почався роман, вони стали жити разом.

Відомо, що вдома закохані ходять в однакових піжамах, а Бренда часто балує партнера домашнім хлібом, який пече сама.

Маколей Калкін, Бренда Сонг, пара, любов
Маколей Калкін і Бренда Сонг познайомилися на зйомках фільму

Разом з ними в лос-анджелеському будинку живуть три кішки, причому останню по кличці Саманта Маколей подарував Бренді на Різдво у 2019 році. Також у них є собака породи Сіба-іну, рибки і блакитноголовий папуга.

Ще у 2020 році актор говорив про те, що мріє про дитину, і вони з Брендою "багато тренуються".

Після народження сина, який для обох акторів став першим, вони відбулися коротким коментарем, зазначивши, що "дуже раді".

У Маколея Калкіна, який став світовою знаменитістю в 10 років і не витримав випробування славою, потрапивши в наркотичну залежність і пустившись берега, було кілька романів. Перший раз він одружився в 17 років з колишньою однокласницею Рейчел Майнер, з якою розлучився через два роки, оскільки обидва виявилися не готові до сімейного життя.

Потім 8 років він зустрічався з актрисою Мілою Куніс, проте до вівтаря вони так і не дійшли, мирно розлучившись і зберігши дружні стосунки. До того ж Куніс дуже швидко знайшла йому заміну в обличчі Ештона Катчера.

У свою чергу Маколей навіть збирався одружитися з учасницею The Pizza Underground Джордан Лейн Прайс, яка була дуже схожа на Мілу, проте потім передумав.

З колишньою нареченою брата Майлі Сайрус Брендою Сонг він почав з'являтися на публіці у 2018 році. Маколей чимало часу приховував свою кохану, а ще дуже довго боявся повторення історії з Куніс, що втратить Бренду. Однак відносини пари розвиваються найкращим чином, і, схоже, у житті актора наступила біла смуга.

Крім успіху в особистому житті, він знову повернувся до зйомок у кіно. Наразі він залучений у роботі над новим сезоном "Американської історії жахів". З ним разом з'являться на екрані Кеті Бейтс, Сара Полсон, Закарі Квінто та інші.