У Голлівуді знімуть "Іронію долі" на американський лад

іронія долі, кадр, фільм
Фото: Скриншот | Кадр з фільму "Іронія долі, або З легким паром!"

Одну з головних ролей у рімейку популярного радянського фільму виконає племінниця Джулії Робертс.

Російський режисер Марюс Вайсберг зніме в Голлівуді англомовну версію популярного радянського фільму Ельдара Рязанова "Іронія долі, або З легким паром!", у якій зіграють американські актори, повідомляє студія Central Partnership. Зйомки картини почнуться в Бостоні вже цього літа.

Фільм, як і оригінальна версія, буде про любов, яка раптово виникла між двома незнайомцями, які випадково зустрілися в новорічну ніч.

Головні ролі в картині зіграють Емма Робертс, Томас Манн, Гаррет Хедлунд і Брітт Робертсон. Хто кого зіграє, поки достеменно невідомо. Але, наприклад, Емма і Гаррет є парою в реальному житті, і не так давно в них народився первісток.

Одну з ролей зіграє Емма Робертс, племінниця тієї самої Джулії Робертс

Над сценарієм працювали сам Вайсберг, Володимир Кошелев, а з американської сторони до його створення підключилася Тіффані Полсен, відома своєю роботою над комедією "Пара на свята". Продюсерами проекту стануть Вінсент Ньюман, Марюс Вайсберг, Володимир Кошелев і Марина Беспалова.

Марюс Вайсберг уже відомий глядачам своїми роботами "Бабуся легкої поведінки" і "Кохання у великому місті". На сторінці в соціальній мережі Instagram він поділився новиною про майбутні зйомки, зазначивши, що "кожен Новий рік тепер і вся Америка буде біля телевізорів !!!".

Нагадаємо, що у 2007 році Тимур Бекмамбетов зняв продовження улюбленого народом телефільму "Іронія долі, або З легким паром!". Картина вийшла в прокат напередодні Нового року і була неоднозначно зустрінута глядачами і критиками. На їхню думку, за глибиною і душевністю нова картина і близько не була схожа на першоджерело.

У минулому році Шостий апеляційний адміністративний суд своїм рішенням від 06.10.2020 у справі за позовом телеканалу Інтер до Нацради з питань ТБ і радіомовлення підтвердив правомірність "оголошення попередження» "телеканалам за показ фільмів, учасниками яких є персони, внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Серед картин опинилася й "Іронія долі".