Бреда Пітта помітили в інвалідному кріслі на порозі лікарні (фото, відео)

Бред Пітт, актор
Фото: Соцсети | Бред Пітт

Немічний вигляд актора відразу ж породив хвилю тривожних чуток про його здоров'я.

Здоров'я Бреда Пітта всерйоз стривожило таблоїди і шанувальників актора після того, як папараці сфотографували його на виході з медичного центру в Беверлі-Гіллз, як він сидить в інвалідному кріслі, пише Page Six.

57-річного Пітта, одягненого в чорну толстовку з капюшоном і сірі джинси, возив охоронець. Зірка фільму "Одного разу в Голлівуді" був у великих сонцезахисних окулярах і масці, а образ завершували білі кросівки.

Бред Пітт, лікарня, інвалідне крісло
Фото: Page Six/Twitter

У мережі поповзли чутки про те, що в актора онкологічне захворювання, проте обізнане джерело повідомило виданню, що Пітт відвідував дантиста, який видалив йому зуб мудрості. На думку ЗМІ, він готується до появи на премії "Оскар", де буде одним з ведучих, і тому хоче бути в повній готовності, у тому числі і в плані зубів.

Що ж стосується інвалідного крісла, у якому везли актора, то, припустили журналісти, усьому пояснення — політика лікарні. Пацієнти, які якимось чином поранилися до виходу з будівлі, мають право вимагати від установи компенсацію.

Бред Пітт потрапив на очі папараці, коли покидав клініку в Беверлі-Гіл

У Бреда Пітта — не найсвітліший період у житті. Він судиться з колишньою дружиною, і наразі суд вирішує питання про опіку над шістьма дітьми пари, троє з яких усиновлені. За словами інсайдерів, Пітт був "убитий горем", дізнавшись, що Анджеліна Джолі збирається представити в суді докази побутового насильства з його боку.

Джолі і Пітт офіційно визнані розведеними у 2019 році, проте тривають тяжби з фінансових питань і опіки над дітьми. Наразі 19-річний Меддокс, 17-річний Пакс, 16-річна Захара, 14-річна Шайло і 12-річні близнюки Нокс і Вів'єн живуть разом з матір'ю в її розкішному особняку в Лос-Анджелесі.