Маленька черепаха прогнала левів, які пили воду, зі "своєї" водойми (відео)

лев, черепаха, річка, заповідник
Фото: Скриншот видео | лев прийшов напитися після ситного обіду, але йому перешкодили

Леви прийшли втамувати спрагу після того, як наїлися м'яса загризеного трохи раніше лошати зебри.

Лев і левиця, які прийшли напитися з річки Сенд у приватному заповіднику Маламан, Національний парк Крюгера (ПАР), були несподівано атаковані маленької черепахою, яка мешкає у водоймі. Момент, коли вона проганяє царя звірів і його супутницю геть, потрапив в об'єктив відеокамери 30-річного гіда по сафарі Реджі Баррето та вже незабаром був опублікований на YouTube-каналі заповідника Kruger Sightings.

За словами Реджі, йому довелося чути про декількох левів, які недавно загризли молоде лоша зебри.

"Ми з моїми гостями вирішили простежити за ними вдень, щоб подивитися, чи видно їх ще. По дорозі було багато слонів і дичини, коли ми попрямували в те місце, де були леви. Я знав, що леви будуть шукати воду для пиття, і ми розташувалися в ідеальному місці з сонячним світлом, готові до спостереження. Того, що було потім, ми не очікували. Я був приємно здивований, коли черепаха вийшла з лабіринту назустріч самцеві, а потім левиці", — зізнався Реджі.

Земноводне абсолютно не злякалося великих кішок на березі річки

Леви відреагували на черепаху після того, як вгамували спрагу. Вони повернулися до своєї здобичі, загризеного лошати, і вляглися поруч, охороняючи їжу.

"Для мене це було неймовірно рідкісне видовище — спостерігати, як черепаха наближається до левів, на підборіддях яких була кров зебри. Схоже, черепасі більше було цікаво спробувати трохи цієї крові, а не прогнати левів", — припустив автор відео.

Раніше ми розповідали про ще одне драматичне відео, яке зняли у південноафриканському національному парку Піланесберг. Гід по сафарі Родні Номбекана зняв момент, коли антилопи гну, що втікають від леопарда, утрапили прямо в те місце, де відпочивав прайд левів. Двоє тварин стали здобиччю хижих представників сімейства котячих.

А в Кенії з острова, що іде під воду, рятувальники перевезли на сушу 9 жирафів, які опинилися під загрозою зникнення. Проект з порятунку тварин розтягнувся на 15 місяців.