"Про справедливість, правду і помсту": Гай Річі розкрив деталі трилера "Гнів людський"

Гай Річі, режисер, "Гнів людський", зйомки
Фото: Guy Ritchie/Twitter | Гай Річі на знімальному майданчику

"Гнів людський" – рімейк французької кінострічки "Інкасатор". Правда, після того, як над сценарієм попрацював Гай Річі, від першоджерела в новому фільмі залишилася лише чверть.

Найочікуваніша прем'єра весни, новий фільм британського режисера і сценариста Гая Річі "Гнів людський", яка повинна була стартувати 22 квітня, через пандемію і закриті кінотеатри перенесена на 13 травня. Проте в інтерв'ю Фокусу 52-річний маестро розкрив деякі деталі свого творіння, заінтригувавши ще більше.

Триллер "Гнів людський" – це інтерпретація режисером вже існуючої французької картини "Інкасатор" 2004 року, знятої Ніколя Букріеффом. Вперше цей фільм Річі подивився в 2014-му році і, за його словами, історія, показана французьким режисером, його "не відпускала". У підсумку британець вирішив створити свою версію й екранізувати її.

За словами Гая Річі, для нього важливим було офіційно купити права на фільм. Коли ж з'явився готовий сценарій, то від оригінальної історії там залишилася максимум четверта частина – як данина поваги автору першоджерела.

З вибором кандидата на головну роль питання не стояло.

"Коли у мене з'явилася внутрішня впевненість, що сценарій готовий, я подзвонив своєму другові Джейсону Стейтему, і ми вирішили знову працювати разом за дві хвилини, може, три максимум. Зрештою ми прекрасно провели час, створюючи "Гнів людський", – зазначив Річі .

Гай Річі активно ділився в соцмережах цікавими моментами зі знімального майданчика

Що стосується сюжету фільму, то він обіцяє напругу до кінцевих титрів. У Лос-Анджелесі відбувається ряд цинічних пограбувань інкасаторів – на мільйони доларів. Причому пограбування настільки продумані і зухвалі, що знайти злочинців здається непосильним завданням. Однак загадковий новий співробітник інкасаторської служби Ейч, або Патрік Хілл (роль якого виконав Стейтем) методично і продумано йде по сліду. Для пошуку грабіжників у нього є свої глибоко особисті причини. Які саме – розкриє екшен.

Прем'єра фільму в Україні повинна була відбутися 22 квітня, але локдаун вніс свої корективи

Крім Стейтема, у фільмі можна буде побачити сина Клінта Іствуда Скотта, Джоша Харнетта та інших.

Гай Річі охарактеризував свою нову картину як "напружений видовищний трилер про справедливість, гніві, помсту, правду і її наслідки".

Режисер не приховує, що після таких картин як "Карти, гроші, два стволи", "Джентльмени" й "Аладдін" він як і раніше хвилюється перед кожною новою прем'єрою:

"Завжди хочеться зняти наступний фільм, але ж успіх попереднього залежить від трьох чинників: самого фільму, його маркетингової кампанії і дати релізу. У 99 відсотках випадків ти контролюєш тільки перший".

Нагадаємо, наприкінці березня компанія Metro-Goldwyn-Mayer продемонструвала перший трейлер бойовика "Гнів людський" (Wrath of Man).