Кім Кардаш'ян підозрюють у стосунках із журналістом CNN

Кім Кардаш'ян, модель, ван джонс
Фото: Колаж: Фокус | Ван Джонс і Кім Кардаш'ян

Ван Джонс і Кім Кардаш'ян дружать вже багато років, проте зараз їх підозрюють у ближчих стосунках

Модель і зірка телешоу Кім Кардашʼян, а також репортер CNN Ван Джонс опинилися на перших сторінках таблоїдів через чутки про їхні стосунки. Про це пише Page Six.

Кім Кардашʼян зараз знаходиться на останній стадії розлучення з репером Каньє Вестом, проте її друзі вже розповіли, що до неї почали активно залицятися багатії і навіть представники королівських сімей.

Але найвірогіднішим кандидатом на роль нового бойфренда є репортер Ван Джонс, з яким модель вже дуже давно знайома.

Вони неодноразово зустрічалися на вечірках, а також вона чотири роки стажувалася на позиції юриста в його організації #cut50.

Кім Кардаш'ян, модель
Кім Кардаш'ян вивчає юриспруденцію в своєму маєтку в Малібу
Кім Кардаш'ян, модель
Фото: Instagram kimkardashian

Джерела, близькі до Кардашʼян, спростовують чутки про роман, заявляючи, що у пари тривалі робочі відносини і спільна зацікавленість в реформі кримінального правосуддя. У 2018 року вони разом працювали над звільненням Еліс Джонсон, яку засудили на довічне ув'язнення в 1996 році за звинуваченням у ненасильницьких діях, пов'язаних із наркотиками.

Критики Кім вважають, що вона буде використовувати репортера для просування в кар'єрі юриста, також, як використовувала Каньє Веста для просування в світі моди.

Як би далі не розвивалися стосунки моделі та репортера, вони абсолютно вільні для стосунків. Розлучення Кім із Вестом майже завершене, а Ван Джонс два роки тому розлучився з дружиною, з якою прожив 14 років.