Мати Брітні Спірс озвучила гонорари адвокатів колишнього чоловіка у справі про опіку над дочкою

Брітні Спірс, Лінн Спірс, співачка
Фото: Соцсети | Брітні Спірс зі своєю матір'ю

За словами жінки, витрати на послуги юристів сильно завищені і не відповідають виконаній роботі.

Мати американської поп-співачки Брітні Спірс, Лінн, заявила, що її колишній чоловік Джеймі витратив занадто багато грошей на адвокатів у справі про опікунство над дочкою, повідомляє The Independent.

За її словами, 4-місячний гонорар юридичній фірмі Holland&Knight, яка представляла інтереси Джеймі Спірса в суді, склав 890 тисяч доларів. Лінн стверджує, що деякі з гонорарів були "процедурними і по суті неналежними". Жінка також додала, що юристи попросили оплатити послуги, які не були "сумлінно виконані" на користь Брітні.

Лінн Спірс додала, що витрати адвоката за судовим наглядом і Holland&Knight, пов'язані з комунікацією зі ЗМІ, потягнули 224 тисяч доларів:

"Непотрібна робота фірми значною мірою є тур по національним ЗМІ, організований H&K для просування повіреної Джеймі, пані Вівіан Лі Торін і/або або для боротьби з висвітленням у ЗМІ матеріалів, які виставляють Джеймі Спірса у негативному світлі".

Батько Брітні контролював особисте життя і фінанси дочки з 2008 року. У 2019 адвокат співачки попросив суддю Лос-Анджелеса назавжди усунути її батька від його ролі по нагляду за її особистими справами, проте суд задовольнив прохання тільки частково.

Суспільний інтерес до опікунства над Брітні відновився на початку цього року після виходу документального фільму "Обрамлення Брітні Спірс", де показані непрості відносини дочки і батька. В інтерв'ю в ефірі Good Morning America представник Джеймі Спірса Вівіан Лі Торін виступила на захист свого клієнта, заявивши, що в кожній історії потрібен лиходій, але тут люди помиляються. Вона запевняла, що батько Брітні — дуже люблячий і відданий, і саме він врятував дочку у найважчий момент її життя.

Знаменитість втратила свободу розпоряджатися власними фінансами ще у 2007 році. Тоді вона пережила розлучення з Кевіном Федерлайном і смерть тітки, підсіла на наркотики і алкоголь, після чого опинилася у реабілітаційному центрі Crossroads. Після виходу з центру співачка накинулася на папараці з парасолькою і поголила голову. Після низки госпіталізацій у 2008-му суд передав права на опіку над співачкою її батькові Джеймсу до кінця року, а потім опіка затягнулася на невизначений термін.

На вихід документального фільму про себе артистка відреагувала неоднозначним танцем і заявила, що не дивилася відео.