"З днем народження!": Оксана Марченко повеселилася на вечірці у Кіркорова (відео)

Оксана Марченко, Філіп Кіркоров
Фото: Скриншот | Оксана Марченко на вечірці у Філіпа Кіркорова

Українська телеведуча і дружина Віктора Медведчука назвала російського поп-короля "братом у Христі" й подарувала йому довгоочікувану ікону.

Оксана Марченко приїхала до Філіпа Кіркорова в гості та відпочила на його домашній вечірці. Захід відбувся ще в грудні, проте тільки зараз співак опублікував в Instagram відео на честь дня народження подруги.

На записі видно, як Оксана Марченко в червоному костюмі допомагала своєму другові накривати на стіл. Філіп Кіркоров тепло подякував гостю, яка добре виконала роль господині вечора. За вечерею до них приєдналися діти і батько музиканта — Бедрос Філіпович.

"Моя мила Оксана @oksana.marchenko.official, з днем народження! З нашої зимової зустрічі минуло всього лише 4 місяці, але як ми змінилися, як змінився світ", — зазначив Філіп у своєму привітанні. — "Цю зустріч я запам'ятаю, як особливий день, адже ти стала справжньою окрасою нашої недільної сімейної вечері".

У своєму дописі Кіркоров додав, що Марченко подарувала йому довгоочікувану ікону Божої Матері "Скоропослушниця", яка стане першою в його каплиці. Російський артист захотів, щоб вони зустрічалися і розмовляли частіше. За словами Кіркорова, дружина Медведчука надає йому сил і допомагає здійснювати мрії.

"Дякую велике, мій дорогий Філіп! Я теж пам'ятаю цю нашу чудову, добру зустріч, яка подарувала стільки позитивних емоцій! Дякую тобі за нашу щиру дружбу, за духовне єднання наших сердець!" — відповіла Оксана Марченко в коментарях. — "Дуже рада, що у мене є такий брат у Христі!".

Раніше Оксана Марченко показала унікальний Всесвятський скіт Святогірської лаври. Телеведуча розповіла про особливості храму в новій серії свого фільму "Паломниця".

З'явилася інформація, що сім'я нардепа Віктора Медведчука стала вдвічі багатшою порівняно з попереднім роком. За даними розслідувачів, в його дружини Оксани Марченко з'явилися ще дві компанії, які пов'язані нафтовою промисловістю і зареєстровані в РФ.

На частку Оксани Марченко в телеканалі "1+1" наклали арешт через санкції РНБО. Телеведучій належать 8% акцій компанії, яка продовжить працювати, незважаючи на вжиті заходи.