Королівська біографиня назвала дитячу книгу Меган Маркл "лицемірною"

Меган Маркл, Арчі
Фото: Скріншот відео

У книзі герцогиня Сассекська показала взаємини між батьком і сином "очима матері", хоча ні вона, ні її чоловік зараз зі своїми батьками практично не спілкуються.

39-річна Меган Маркл написала книгу для дітей "Лавка", в якій розповідається про взаємини дітей і батьків, пише The Daily Mail.

У ній Маркл вирішила дослідити "особливий звʼязок між батьком і сином" очима матері. Під час її створення вона нібито натхненна віршем, який написала для Гаррі в День батька через місяць після народження Арчі.

принц Гаррі, Арчі
Прототипами головних героїв "Лавки" стали принц Гаррі й Арчі

Книгу друкує видавництво Random House Childrenʼs Books. Вона проілюстрована малюнками каліфорнійського художника Крістіана Робінсона, на яких зображений рудоволосий військовий зі своїм маленьким сином. "Лавка" буде продаватися і в США, і в Великобританії, а щоб надати їй ще більше ваги, Маркл вказала на обкладинці й свій титул герцогині Сассекської. Повідомляється, що вартість книги складе $18,99. Аудіокнига, яку записала Меган, коштує $4,99.

Художник Крістіан Робінсон поділився ілюстраціями, які увійшли в книгу

"Дебют герцогині Сассекської, натхненний її власним чоловіком і сином, зворушливо відображає взаємини, що розвиваються і розширюються між батьками і синами, і нагадує нам про безліч способів, якими любов може формуватися і виражатися в сучасній сімʼї. Викликаючи глибоке почуття тепла, звʼязку і співчуття. "Лавка" дає читачам можливість побачити спільні й тривалі моменти між різноманітною групою батьків і синів — моменти світу і роздумів, довіри і віри, відкриттів і навчання, а також комфорту", — йдеться в прес-релізі.

Ще до виходу книги її вже розкритикували. Герцогиню Сассекську звинуватили в лицемірстві, натякнувши на те, що вона пише про взаємини синів і батьків в той час, як її чоловік досі не знайомий з її рідним батьком Томасом, а також посварився зі своїм власним батьком, принцом Чарльзом, після скандального інтервʼю Опрі Вінфрі. Власне Меган припинила з ним спілкуватися з дня свого весілля.

Так королівська біографиня Пенні Джунор сказала The Sun, що вона вважає цю тему "дивною":

"Дуже легко говорити про взаємини між батьками і синами, коли їм два роки. Але проблеми виникають, коли діти підростають — як показала Меган із батьком, а Гаррі з принцом Чарльзом. Вона знаходиться в сумнівному становищі через її стосунки зі своїм батьком, а Гаррі — з його".

Тим часом королівський експерт Рассел Майер заявив, що, на думку більшості британців, принц Гаррі та його дружина не заслуговують на прощення після інтервʼю Опрі Вінфрі. Як відомо, герцоги Сассекські заявили американській телеведучій, що расизм змусив їх покинути Великобританію, і що їх синові Арчі було відмовлено в титулі принца, тому що він "належить до змішаної раси".

Раніше повідомлялося, що принц Вільям не може пробачити брату та його дружині того, що вони образили в своєму інтервʼю Кейт, розповівши про неприємний інцидент перед весіллям принца Гаррі. За словами інсайдерів, багато хто недооцінює прірву, яку поклало між братами інтервʼю американській телезірці.