Тепер і в YouTube: принц Вільям і Кейт Міддлтон запустили свій відеоканал

герцоги Кембриджського, Кейт Міддлтон, принц Вільям
Фото: The Duke and Duchess of Cambridge/Twitter | Принц Вільям і Кейт Міддлтон

У 25-секундному ролику показані кадри діяльності герцогів Кембриджських, а також їхні візити по країні і закордонні поїздки.

Герцог і герцогиня Кембриджські продовжують розширювати свою аудиторію, і крім акаунтів в Instagram і Twitter, у них є свій YouTube-канал.

Перша публікація там з'явилася 5 травня. Своє спілкування з інтернет-аудиторією подружжя почало з жартів. Принц пожартував, щоб Кейт була обережна з тим, що говорить, оскільки "ці хлопці все знімають", на що герцогиня зі сміхом відповіла, що вона про це знає.

У 25-секундному ролику вони поділилися кадрами з різних поїздок по країні і із зарубіжних турне. Наприклад, у ньому можна побачити, як Кейт стріляє з лука в Бутані, а також як Вільям літає на вертольоті. На записі також є кадри, які раніше не були оприлюднені, де подружжя поводиться дуже невимушено.

Кейт і Вільям свій перший запис почали з жартів

Тільки за першу добу відео переглянули понад мільйон користувачів, а на канал герцогів підписалися понад 204 тисяч чоловік.

Раніше ми писали про те, що з нагоди 10-ї річниці шлюбу Кейт і Вільям поділилися зворушливим сімейним відео, на якому разом зі своїми трьома дітьми гуляють в саду свого будинку і по довколишніх дюнах, смажать зефір на багатті і демонструють справжню ідилію.

Крім того, нещодавно британці побачили нові портрети принца Луї, якому у квітні виповнилося три роки, і принцеси Шарлотти, яка відзначила своє шестиріччя 2 травня.