50-річна Наомі Кемпбелл вперше стала матір'ю (фото)

Наомі Кемпбелл, супермодель, материнство
Фото: Naomi Campbell/Instagram | Наомі Кемпбелл

Ще два роки тому зірка заявляла, що не готова до материнства.

50-річна британська супермодель Наомі Кемпбелл оголосила про народження дочки. Радісну новину зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram, поділившись знімком, на якому тримає рукою ніжки новонародженої дівчинки.

"Прекрасне маленьке благословення вибрало мене як її маму. Для мене велика честь мати цю ніжну душу в моєму житті там. Немає слів, щоб описати зв'язок на все життя, який я тепер поділяю з тобою, мій ангел. Немає більшої любові", — йдеться у підписі.

Всього за годину фото зібрало понад чверть мільйона лайків і тисячі коментарів. Серед тих, хто відзначився, був дизайнер Марк Джейкобс.

"Боже мій! Сьогодні вдень? Абсолютно неймовірно. Як їй пощастило і як пощастило тобі! Якою чудовою матір'ю ти станеш! Благословень вам!" — написав він.

Новина про материнство моделі з'явилася майже через два роки після того, як вона в інтерв'ю WSJ Magazine заявила, що в свої 49 років зовсім не готова до материнства, відповідаючи на питання журналіста.

"Ще ні — я побачу, що принесе мені всесвіт", — сказала вона тоді.

З огляду на те, що шкіра дитини світла, цілком ймовірно, що дівчинку виносила сурогатна мати. Сама ж Наомі до останнього знімалася, причому часто — лише в спідній білизні, і ні найменшого натяку на вагітність у неї не було.

Нещодавно супермодель вперше показала журналістам свою віллу в кенійському місті Малінді на березі Індійського океану. Її вона купила 20 років тому і з любов'ю облаштовувала весь цей час.