Мадс Міккельсен розповів, чому погодився замінити Джонні Деппа у "Фантастичних тваринах"

Фантастичні тварини, Джонні Депп, Мадс Міккельсен
Джонні Депп і Мадс Міккельсен в образі Геллерта Гріндевальда

Актор запевняє, що його персонаж відрізнятиметься від створеного його попередником. Копіювати роботу майстра Міккельсен вважає "творчим самогубством".

Related video

55-річний данський актор Мадс Міккельсен остаточно затверджений на роль Геллерта Гріндевальда в третій частині саги "Фантастичні тварини", і перший знімок в образі злого мага вже з'явився в мережі. Незважаючи на те, що це поки що тільки фотошоп, є всі підстави припускати, що створений образ — недалекий від того, який з'явиться на екрані. Про це заявив сам актор.

Гріндевальнд Міккельсена відрізнятиметься від того образу, який втілив у попередній частині Джонні Депп.

"Ніхто не зацікавлений в тому, щоб я прийшов туди і спробував щось скопіювати. Це було б творчим самогубством, особливо якщо це було зроблено заздалегідь і майстерно. Тож усі чекають, що ми знайдемо інший шлях. Нам потрібен міст між тим, що він (Джонні Депп — прим. ред) зробив, і тим, що я збираюся зробити. Все інше було б просто творчою дурістю", — охарактеризував свій підхід до ролі Міккельсен.

Медс Міккельсен, Фантастичні тварини, образ Fullscreen
Медс Міккельсен у ролі Гріндевальда

Актор також пояснив, чому погодився замінити Деппа, якого продюсери фільму зняли з ролі після його судових тяжб із колишньою дружиною Ембер Херд і звинувачень в домашньому насильстві.

"Я великий шанувальник всесвіту Поттера, і це жанр, якого ви не торкаєтеся в моїй частині світу. У Данії вам не зійде з рук такий бюджет, тому очевидно, що коли справа дійшла до мене, це була фантастична можливість".

Епічною битвою Дамблдора та Гріндевальда в "Фантастичних тваринах" авторка "поттеріани" Джоан Роулінг, по суті, дражнила шанувальників із часів першої книги про Гаррі Поттера. На думку експертів, потенційна хімія Джуда Лоу та Міккельсена може в кінцевому підсумку окупити посередню другу частину.

Реліз третьої частини саги запланований на 15 липня 2022 року.

Що стосується Джонні Деппа, то актор встиг знятися в деяких епізодах третьої частини фільму, проте після того, як британський суддя відхилив його позов про наклеп проти британського таблоїду The Sun, керівництво студії Warner Bros. попросило його піти з проекту.

"Я хочу повідомити вам, що Warner Bros. попросили мене відмовитися від моєї ролі Гріндевальда у "Фантастичних тваринах", і я з повагою погодився з цим проханням", — заявив пізніше актор.

Він пообіцяв оскаржити це рішення, але в березні його апеляція була відхилена. Фанати актора створили петицію з вимогою повернути Деппа на зйомки, однак вона не мала успіху.

Тим часом у пресі поповзли чутки про те, що Херд готує нищівний удар по самолюбству колишнього чоловіка. Нібито агенти акторки ведуть переговори з продюсерами "Фантастичних тварин" про її участь в третій частині картини.

Однак власне Депп не втрачає надії відбілити свою репутацію. Нещодавно стало відомо, що в захисту актора з'явилися вагомі докази того, що колишня дружина оббрехала його.