"Євробачення" під зеленою шубою", — солістка Go_A про те, як з'явився її смарагдовий наряд

Go_A, Shum, Go_A Shum, Катерина Павленко, Євробачення-2021
Фото: Ліга | Go_A Shum

За словами солістки групи, з постановкою номера для пісенного конкурсу їм допомагала команда телеканалу СТБ.

Українська фолк-рейв-група Go_A з піснею "Шум" створила справжню сенсацію на пісенному конкурсі "Євробачення-2021", і важливу роль у цьому зіграв смарагдовий наряд солістки Катерини Павленко.

Солістка Go_A Катерина Павленко в ексклюзивному інтерв'ю Фокусу розповіла про те, як з'явився її смарагдовий наряд.

- До виступу в Роттердамі у ваших образах домінували чорно-сірі відтінки і раптом цей колірний вибух — кислотно-зелена шуба, та ще й з жовтим підсвічуванням. Звідки така різка зміна образу?

- Наш номер ставив хореограф Костя Тамільченко, а шубу придумав дизайнер Діма Курята: команда СТБ нам дуже допомогла. Вони були зацікавлені, щоб на сцені ми залишалися собою, нічого не нав'язували.

Я якось запитала Костю: "А що я тут повинна робити?" Він: "Це ти мені скажи, що ти тут робитимеш?" І таке ставлення спрацювало в плюс. Я ж співала в композиції про зелену шубі ["А в нашого Шума зеленая шуба, дівки гуляли, шубу порвали"], ось вони і вирішили зробити яскраву пляму. Нас одягли під рейв, але з етно-ухилом. Колір у шуби був зелено-кислотний, але вона схожа на закарпатську шубу гуню з довгим ворсом. Тут все поєдналося: фолк, місто, село, рейв.

Фокус раніше розповідав, що італійська група Måneskin перемогла на Євробаченні-2021. Пісня "Zitti E Buoni" ("Мовчи і поводь себе добре") після глядацького результату набрала 524 бали, що дозволило італійським музикантам з Måneskin обійти представників Швейцарії та Франції у підсумковому рейтингу.

Група Go_A з піснею "Шум" посіла п'яте місце на "Євробаченні-2021". За результатами професійного журі пісня "Шум" Go_A зайняла 9 місце, а глядачі подарували групі ще 267 балів.

Також Фокус повідомляв, як у солістки Go_A Катерини Павленко на "Євробаченні-2021" запідозрили COVID-19. Як зізналася солістка, у Роттердамі вона раптово захворіла, а її участь у фіналі конкурсу була під питанням.