"Шостий раз за рік": Мерілін Менсона звинуватили в зґвалтуванні і сексуальному насильстві, — ЗМІ

Менсона звинуватили в згвалтуванні
Фото: people.com

З позовом до суду звернулася колишня дівчина виконавця, яка нібито "придушувала спогади" до тих пір, поки інші жертви зірки не заявили про такі самі випадки.

Колишня дівчина Мерілін Менсона (Браян Уорнер) звинуватила виконавця в декількох зґвалтуваннях та сексуальному насильстві, коли вони були у стосунках у 2011 році. Про це повідомляє видання People.

Видання отримало скаргу, яку колишня дівчина подала в суд. У ній стверджується, що Менсон показував відео, в якому він прив'язував жінку до стільця, змушував її пити рідину, схожу на сечу, а також погрожував пістолетом. Він нібито знімав це відео для короткометражки в 1996 році, яка так і не вийшла. Після цього, як зазначається в документі, Менсон ставав більш жорстоким під час сексу. Він міг дуже сильно схопити дівчину під час статевого акту.

Колишня дівчина вимагає відшкодування збитку і його публічної заяви, що він порушив закон.

В одному з випадків насильства стверджується, що Менсон змусив її зайнятися оральним сексом проти її волі. Коли в інший день вона спробувала повернути ключ від будинку виконавця, жінка заявила, що співак зґвалтував її та погрожував вбити. Більш того він нібито хвалився, що йому все зійде з рук.

Журналісти зазначають, що в заяві колишньої дівчини Менсона, зазначено, що вона "придушувала свої спогади" про зґвалтування до лютого 2021 коли.

Нагадаємо, в лютому співачка Фібі Бріджерс написала про "кімнаті зґвалтувань" в будинку Мерілін Менсона. Першою в знущання і насильство звинуватила Меріліна Менсона його колишня дівчина — 33-річна актриса Еван Рейчел Вуд, відома за ролями в серіалах "Справжня кров" і "Мир Дикого Заходу".

Після публікації Вуд зі звинуваченнями на адресу Менсона виступили ще чотири жінки, які опублікували в соцмережі Instagram власні звинувачення проти Менсона — Ешлі Уолтерс, Сара МакНілі, Ешлі Ліндсі Морган і Габріелла.