Автора хіта 90-х "I Believe I Can Fly" визнали винним у рекеті і торгівлі людьми

Репера R.Kelly визнали винним в рекеті і торгівлі людьми
Фото: nydailynews.com | Репер R.Kelly в суді

Оголошення остаточного вироку, за яким R.Kelly загрожує десятки років позбавлення волі, заплановане на травень 2022 року.

Related video

Реп-виконавець Роберт Сильвестер Келлі, відомий під псевдонімом R.Kelly, визнаний винним у рекеті і торгівлі людьми. Про це повідомляє Reuters.

Присяжні радилися більше доби перш, ніж винести рішення реперу R.Kelly.

Журналісти зазначають, що проти американського реп-виконавця висували дев'ять звинувачень: від сексуальної експлуатації неповнолітнього до викрадення людей, хабарництва і торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації.

Під час оголошення вироку репер R.Kelly не підіймав голову, і його обличчя було закрите білою маскою. Одна з жінок, яка була присутня в залі суду, навіть заплакала після вердикту присяжних.

Прокурори в процесі судового розгляду звинувачували репера в тому, що він "скористався своєю славою і харизмою, щоб вербувати жертв, зокрема деяких із натовпу на його концертах". Жертви R.Kelly сподівалися, що виконавець допоможе їм зробити кар'єру в шоу-бізнесі.

Сторона захисту музиканта намагалася представити обвинувачок репера як колишніх фанатів, які відчули себе обдуреними, коли втратили його розташування, і що їхні сексуальні стосунки з R.Kelly були за обопільною згодою.

Оголошення остаточного вироку, за яким американському реперу загрожує десятки років позбавлення волі, заплановане на 4 травня 2022 року.

R.Kelly — американський виконавець у стилі ритм-н-блюз і хіп-хоп соул. Продюсер, поет-пісняр і володар трьох премій "Греммі". Найпопулярнішою композицією R.Kelly є "I Believe I Can Fly", яку музикант спеціально написав для фільму "Космічний матч" у 1996 році.

Пісня R.Kelly I Believe I Can Fly

Раніше Фокус розповідав про повернення Кевіна Спейсі до кар'єри актора після звинувачень в домаганнях. Зірка Голлівуду після трирічної паузи отримав головну роль у фільмі "L'uomo che disegnò Dio". На сьогоднішній день жодне з численних звинувачень проти Кевіна Спейсі не доведене в суді.

Також Фокус у своїй статті розбирався, за що Голлівуд оголосив бойкот акторові Джонні Деппу, який судиться зі своєю колишньою дружиною.