Кайлі Дженнер представила лінійку косметики в стилі "Жаху на вулиці В'язів" (відео)

Кайлі Дженнер
Фото: Kylie Cosmetics/Instagram | Кайлі Дженнер у новій рекламній кампанії своєї косметики

Придбати "жахливу" колекцію косметики з профілем Фредді Крюгера на упаковці можна буде вже з 12 жовтня.

Related video

24-річна американська модель і бізнесвумен Кайлі Дженнер напередодні Геловіну анонсувала нову лінійку косметики Kylie Cosmetics Halloween Edition 2021, на яку її надихнув фільм "Жах на вулиці В'язів" і головний герой хорору, маніяк-вбивця Фредді Крюгер.

У проморолику Кайлі з'явилася перед глядачами абсолютно голою, розмазуючи по тілу рідину, яка імітує кров. Зв'язок з Крюгером підкреслював нарочито довгий манікюр, якого в міс Дженнер раніше не помічали.

Відео, швидше за все, було знято до другої вагітності Кайлі або на ранніх термінах, оскільки форми моделі на запису стрункі і без найменшого натяку на цікавий стан.

У ролику Кайлі позує повністю голою

Kylie Cosmetics Halloween Edition 2021 включає в себе дві палетки тіней, у яких переважають вишневі і темно-червоні відтінки, рум'яна, криваво-червоні рідкі помади, а також накладні вії.

"Кривавий" декор є на всій косметиці з нової лінійки

Кожна упаковка зроблена у вигляді відеокасети, забризканої кров'ю, і всередині неї — тематичні коробочки. Колекція надійде в продаж уже 12 жовтня.

У набір косметики увійшли тіні, рідкі помади, пудра і накладні вії

На відео відреагували родичі Кайлі. Кріс Дженнер назвала свою дочку в коментарях "королевою Геловіну", а сестра Хлоя Кардаш'ян написала: "Моя жахлива королева!!!!!".

Раніше ми писали про те, що Кайлі під час одного зі своїх виходів у світ скопіювала образ Шерон Стоун з фільму "Основний інстинкт".