Колишній чоловік Мадонни Шон Пенн прилетів до України знімати фільм про Майдан (фото, відео)

Шон Пенн
Фото: Getty Images | Шон Пенн

Шон Пенн уже побував на Алеї Героїв Небесної Сотні, поспілкувався із засновником мережі ресторанів Pizza Veterano Леонідом Остальцевим, а тепер планує поїхати до зони ООС.

Related video

61-річний американський оскароносний актор і режисер Шон Пенн прилетів до України для зйомок документальної стрічки про Майдан, розповів на своїй сторінці у Facebook голова Національного музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

"Несподіванкою було зустріти відомого голлівудського актора, режисера, сценариста та продюсера Шона Пенна на Алеї Героїв Небесної Сотні. Запросив його вдарити у Дзвін Гідності. Власник кількох "Оскарів" і агностик запитав, а що це означає. Пояснив, що так ми вшановуємо своїх Героїв, засвідчуємо повагу та пам'ять про них у день їхнього народження, як-от Віталія Васільцова сьогодні. Пан Пенн замислився на мить і вдарив у Дзвін тричі", — пише Пошивайло.

За його словами, Пенн захоплюється відвагою борців за волю.

"Свого часу він відвідав країни "арабської весни", а нині вперше прибув до України, щоб зняти документальний фільм про Майдан. Пообіцяв приїхати на відкриття Національного музею Революції Гідності", – повідомив автор публікації.

Про те, що американський актор і режисер у Києві, раніше розповів і засновник мережі ресторанів "Pizza Veterano" Леонід Остальцев, Із яким Пенн записував інтерв'ю.

"У нас Шон Пенн. А як ваш понеділок?" — підписав Остальцев у Instagram селфі зі знаменитістю.

Шон Пенн Fullscreen
Леонід Остальцев дав інетрв'ю Шону Пенну
Фото: leonid_ostaltsev/Instagram

Як повідомляє "ТСН", зйомки фільму максимально засекречені й членам знімальної групи заборонено розголошувати деталі. На Алеї Героїв американець узяв інтерв'ю на місці розстрілів, і тих, хто розмовляв із ним, також попросили дотримуватися конфіденційності.

Шон Пенн на Інститутській

Надалі Шон Пенн планує відвідати Маріуполь, а також зону ООС.

Деталі зйомок документального фільму тримають у секреті

Шонн Пенн – лауреат двох премій "Оскар" за головні ролі у фільмах "Таємнича річка" та "Харві Мілк", а також один із найтитулованіших акторів сучасності, призер трьох найбільших кінофестивалів світу — Каннського, Венеційського (двічі) та Берлінського.

Режисерська робота Пенна, роуд-муві "У диких умовах", за основу якого була взята біографія заможної людини, яка добровільно перетворилася на самітника та померла від виснаження, була удостоєна 14 номінацій і призів.

У 2021 році на фестивалі Канн Шон Пенн представив як режисер драму "Фальшивомонетник", де виконав головну роль, а також задіяв у стрічці своїх дітей Ділан і Хоппера. На прем'єрі він з'явився з дочкою.

Що стосується особистого життя актора, то в 1985 році він одружився з поп-королевою Мадонною, а пізніше зіграв із нею в одному з найневдаліших фільмів у своїй творчій кар'єрі "Шанхайський сюрприз". Сімейне життя проходило в скандалах, розставаннях і примиреннях, проте через чотири роки шлюб пари остаточно розпався.

Молоді Мадонна та Шонн Пенн – крайні праворуч

Його другою дружиною стала актриса Робін Райт, яка народила йому сина та доньку, однак і цей союз не був останнім: вони розлучилися після 14 років шлюбу.

Серед інших пасій актора – Шарліз Терон, прийомного сина якої він усиновив, та Лейла Джордж, дочка актора Вінсента Д'Онофріо. Дівчина молодша за старшу дочку актора всього на рік. У липні минулого року пара узаконила свої стосунки, проте вже в жовтні 2021-го Лейла подала на розлучення.