"Мені треба джин-тонік". Стало відомо, як познайомилися принц Вільям та Камілла Паркер-Боулз

Принц Чарльз, герцогиня Камілла Паркер-Боулз, принц Гаррі
Фото: Getty Images | Принц Чарльз, герцогиня Камілла Паркер-Боулз та принц Гаррі

Для нелегкої зустрічі знадобився алкоголь

Принц Чарльз одружився з Каміллою Паркер-Боулз у квітні 2005 року. Проте історія їхнього кохання почалася ще до знайомства з принцесою Діаною, матір’ю його синів, принців Вільяма та Гаррі.

У 1981 році відбулася церемонія одруження королівського сина та принцеси Діани, чий шлюб був оповитий таємницями та видимими всьому суспільству проблемами. Головною причиною цьому, як вважається, була Камілла Паркер-Боулз, почуття до якої принц Чарльз мав ще задовго до шлюбу з Діаною.

Весілля принцеси Діани та принца Чарльза, 1981 рік
Весілля принцеси Діани та принца Чарльза, 1981 рік
Фото: Diana, Princess of Wales 1961-1997/Facebook

Через 15 років вони розвелися, а в 1997 році Діана загинула в Парижі в автокатастрофі. За 8 років після цього принц Чарльз одружився зі своєю коханою Каміллою. Тому Гаррі та Вільяму, синам принца Чарльза, довелося познайомитися з новою "мамою".

Якщо Гаррі ще лояльно поставився до такого вибору батька, то принц Вільям навіть чути про неї не хотів, не те що знайомитися. Спочатку батько поважав думку сина і не змушував їх знайомитися. Проте в 1998 році познайомитися довелось. Тоді особливих подробиць знайомства Вільяма з мачухою преса не дізналася, оскільки прессекретар принца Чарльза заявив, що той не буде розкривати деталі зустрічі.

"Зустрічі між дітьми та місіс Паркер-Боулз — це приватне сімейне питання, яке ми не готові обговорювати", — заявили тоді для ЗМІ.

Принц Чарльза та його друга дружина
Принц Чарльза та його друга дружина
Фото: Instagram/@clarencehouse

Проте нещодавно інсайдер видання Irish Times зазначив, що першими словами Камілли були: "Мені справді треба джин-тонік".

Принц Гаррі у свою чергу заявив, що Камілла завжди добре ставилася до братів та зробила їхнього батька дуже щасливим, а це найголовніше.

Спочатку принц Вільям навіть чути не хотів про нову "маму"

Нагадаємо, що нещодавно принца Вільяма розлютили зйомки нового сезону серіалу "Корона". А саме сцена, що зображує день, коли принцеса Діана дізналася про зраду свого чоловіка з Каміллою Паркер-Боулз та одягнула відому чорну "сукню помсти".

Раніше ми повідомляли, що герцогиня Камілла продемонструвала стильний образ для холодної осені. Вона відвідала перегони в Аскоті у хутряному капелюсі та своєму улюбленому пальті