Ділара прокоментувала численні зради Моргенштерна (відео)

Ділара та Моргенштерн, розлучення Ділари та Моргенштерна, зради Моргенштерна, ділара про зради моргенштерна
Фото: peopletalk.ru | Ділара та Моргенштерн одружилися у серпні 2021

Музикант сам зізнався, що зраджував свою дружину.

Related video

Російська блогерка Ділара Зінатулліна прокоментувала численні зради свого колишнього коханого та поки офіційного чоловіка, репера Моргенштерна. Про це вона розповіла у соцмережах.

Напередодні 24-річний російський музикант Алішер Моргенштерн виклав годинне відео, у якому поділився відвертостями зі своїми підписниками щодо розлучення з Діларою. Зокрема репер розповів про своє життя в Дубаї та численні зради Ділари.

Як відомо, блогерка не змогла додивитися до кінця ролик свого колишнього коханого.

"У мене тут прийшов дехто й каже, що мені треба глянути. Хоча ні. Не хочу це додивлятися", — зазначила 22-річна Ділара.

Реакція Ділари на "документальний фільм" Моргенштерна. Увага! У відео присутня ненормативна лексика

Моргенштерн та Ділара почали зустрічатися у 2017 році. Згодом співак їй зраджував і вони розійшлися, проте не надовго. Через певний час пара знову була разом.

Вони уклали офіційний шлюб тільки у серпні 2021 року. Церемонію вела російська блогерка Ксенія Собчак, а саме торжество пройшло у стилі 90-х. Навесні 2022 Моргенштерн випустив новий трек "Селяві", у якому натякнув на розставання з Діларою. Що згодом офіційно підтвердилося.

Колишня кохана Моргенштерна виклала ролик на своєму YouTube-каналі, у якому відверто розповіла, що їхнє кохання погубила рутина.

Нагадаємо, Моргенштерн, який виїхав з Росії ще наприкінці 2021 року через обвинувачення Слідкому РФ, подав документи на отримання громадянства Ізраїлю.

Фокус слідкував за розвитком сюжету розлучення скандального репера та його дружини.