Моргенштерн розводиться зі своєю дружиною Діларою — ЗМІ

Моргенштерн, Моргенштерн розводиться з діларою, Моргенштерн розводиться, Моргенштерн і ділара розсталися
Фото: peopletalk.ru | Моргенштерн і Ділара Зінатулліна

Пара пробула в офіційному шлюбі близько семи місяців.

Related video

Скандальний російський репер Алішер Моргенштерн розлучається зі своєю дружиною Діларою Зінатулліною після семи місяців офіційного шлюбу. Про це повідомляє Peopletalk.

За словами інсайдерів, 24-річний музикант розстався зі своєю коханою, 22-річною блогеркою Діларою.

"Нам пишуть, що Морген і Ділара справді розсталися. Говорять, уся команда в шоці, але інформація точна. Ех, а яке весілля було!" — пише видання.

Напередодні музикант, який наразі проживає в Дубаї, опублікував свою нову пісню "Селяві", у якій є слова "Нам пора прощатися. Селяві. У житті так буває. Не дзвони".

Нова пісня Моргенштерна, у якій натякається на розлучення з Діларою

Офіційних коментарів ні від 24-річного репера, ні від його коханої наразі немає. Тож у мережі лише припускають, чи ця інформація правдива, чи музикант таким чином вирішив просунути свій новий трек та вчергове хайпанути.

Моргенштерн і Ділара одружилися у 2021 році Fullscreen
Моргенштерн і Ділара одружилися у 2021 році
Фото: ДилАра Зинатуллина/Instagram

Епатажна пара уклала офіційний шлюб у серпні 2021 року. Тематика торжества була у стилі 90-х, а ведучою вечора стала російська блогерка Ксенія Собчак.

Нагадаємо, Моргенштерн зізнався, що в нього є проблеми з психікою.

Раніше Фокус писав про розлучення української зіркової пари Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса. Через декілька днів після цієї звістки співачку помітили на побаченні з новим коханим. Ним став хороший друг експодружжя.