Донька Моніки Беллуччі знепритомніла та впала з подіуму (фото)

Діва Кассель, донька моніки беллуччі та венсана касселя, діва кассель модель, донька моніки беллуччі впала з подіуму
Фото: Muse Magazine | Діва Кассель

Дівчина взяла участь у модному показі.

Related video

17-річна донька Моніки Беллуччі Діва Кассель знепритомніла та впала з подіуму під час модного показу. Про це повідомляють телеграм-канали.

Донька італійської акторки та французького актора Венсана Касселя нещодавно дефілювала в мереживній прозорій сукні в Італії на показі Dolce & Gabbana haute couture сезону осінь-зима 2022-2023.

Проте прямо під час дефіле Діва Кассель знепритомніла та впала з подіуму. Присутні одразу допомогли доньці зіркового подружжя піднятися.

Діва Кассель впала під час модного показу Fullscreen
Діва Кассель впала під час модного показу

Діва Кассель активно будує кар'єру моделі. Вона бере участь у модних показах відомих брендів та прикрашає обкладинки впливових глянців.

Нещодавно донька Беллуччі та Касселя налагодила хороші стосунки з росіянами за кордоном та проводить з ними багато часу.

Діва Кассель

Нагадаємо, 17-річна Діва Кассель поділилася рідкісним фото зі своїм бойфрендом. Донька акторської пари зустрічається з моделлю з Парижа — Лукою Саландрою.

Також Фокус більш детально писав про показ Dolce & Gabbana в Італії. На подіум донька Моніки Беллуччі та Венсана Касселя вийшла у прозорій сукні.