Крістіна Річчі розповіла, як відреагувала на початок війни в Україні

Крістіна Річчі, Крістіна Річчі венздей, серіал венздей, російсько-українська війна, зйомки серіалу венздей у румунії
Фото: Getty Images | Крістіна Річчі, Дженна Ортега та Кетрін Зета-Джонс

На момент повномасштабного вторгнення Росії акторка перебувала в Румунії.

Related video

42-річна американська акторка Крістіна Річчі розповіла, як відреагувала на новини про початок повномасштабної війни в Україні. Про це пише Іnterview Мagazine.

Зірка картини "Сімейка Адамів" тоді перебувала у столиці Румунії. У Бухаресті відбувалися знімання нашумілого серіалу від Netflix "Венздей", у якому Річчі зіграла вчительку Мерилін Торнхілл.

Американська акторка, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення, була вкрай налякана. Крістіна Річчі була переконана, що країна-агресорка почне бомбити атомні електростанції, що призведе до фатальних наслідків.

Крістіна Річчі Fullscreen
Крістіна Річчі
Фото: Скриншот

"Я пам'ятаю той ранок о 4:00, коли всі були у вітальні, коли покидали Румунію. Усі були виснажені. Я божеволіла, тому що була впевнена, що десь біля нас розбомблять атомну електростанцію, і ми всі помремо. Я пам'ятаю те відчуття, ніби ми тікали", — зізналася зірка екранів.

Щодо головної акторки серіалу "Венздей" Дженни Ортеги, то вона активно публічно підтримувала Україну у своїх соцмережах на початку повномасштабного російського вторгнення.

Нагадаємо, Крістіна Річчі продовжує спати в одному ліжку з восьмирічним сином.

Також Фокус писав про продовження популярного серіалу про життя доньки родини Адамсів.