Шостий сезон "Корони" розкритикували за відверті сцени похорону принцеси Діани

Елізабет Дебікі в серіалі "Корона", шостий сезон корони, похорони принцеса діани, скандал навколо шостого сезону корони
Фото: Netflix | Елізабет Дебікі в серіалі "Корона"

Найбільше громадськість непокоїться через реакцію принца Гаррі та принца Вільяма на зображення кадрів смерті їхньої матері.

Related video

Шостий сезон серіалу "Корона" розкритикували за відверті сцени похорону принцеси Діани. Про це пише Еxpress.

Як повідомляється, акторка Елізабет Дібікі погодилася лягти в труну та зіграти мертву принцесу Діану. Також у новому сезоні документальної картини покажуть синів померлої принцеси, принца Гаррі та принца Вільяма, під час похорону колишньої дружини короля Карла ІІІ.

Зокрема у "Короні" покажуть лікарів, залитих кров'ю, які намагалися врятувати принцесу, та божевільного принца Чарльза після того, як він побачив її тіло.

Fullscreen
Фото: Скриншот видео

Через це потрохи розгорається скандал, як відреагують сини покійної принцеси на надто відверті сцени. А також прихильники стримінгової платформи не задоволені тим, що Елізабет Дібікі змусили вдавати мертву.

"Вони фактично змусили Елізабет залізти в труну і вдатися мертвою в ролі Діани. Глядачі побачать, як французький священик здійснює обряди для Діани після оголошення її померлою. Принц Чарльз заходить у кімнату і заливається сльозами. У своїй істериці він зауважує, що Діані не вистачає сережок. Це все, на чому він може зосередитись, коли його охоплює горе. Принци Вільям і Гаррі ніколи не бачили свою матір у труні, і вони не повинні на це дивитися. Як і британська громадськість", — зазначають інсайдери.

Fullscreen

Нагадаємо, реперка Карді Бі зізналася, що хотіла би потоваришувати з принцесою Маргарет.

Також Фокус писав про те, що дружина короля Карла ІІІ Камілла Паркер-Боулз потайки дивиться серіал "Корона".