Репер 50 Cent розповів, чому пошкодував про покупку 52-кімнатного особняка Майка Тайсона

50 Cent
Фото: Getty | 50 Cent

Музикант втратив на цій інвестиції понад мільйон доларів, продавши особняк дешевше, ніж заплатив за нього.

Related video

Американський репер Кертіс Джеймс Джексон III, більш відомий як 50 Cent, в інтерв'ю Big Boy's Neighborhood заявив, що він пожалкував про купівлю розкішного 52-кімнатного особняка легендарного боксера Майка Тайсона у Фармінгтоні, штат Коннектикут, у 2010 році. За його словами, це придбання стало його великою помилкою.

У будинку площею 4645 квадратних метрів були 21 спальня, 25 ванних кімнат, критий басейн, джакузі, кімната із зеленим екраном, критий двір, кілька ігрових кімнат, студія звукозапису і навіть нічний клуб.

Нерухомість обійшлася 50 Cent у 4,1 млн. доларів. На такий крок музикант-початківець пішов після того, як заробив у турі Roc The Mic Tour 38 млн доларів. Він зізнався, що йому треба було вкласти кудись гроші, щоби не втратити їх.

На щорічне обслуговування маєтку йшло 70 тис. доларів, і в результаті репер вирішив його позбутися.

Спочатку Кертіс виставив будинок на продаж за 18,5 млн. доларів у 2007 році і роками намагався знайти покупця. Зрештою, у 2019 році він продав його з величезною знижкою на 2,9 млн. доларів і пожертвував усі гроші своєї благодійної організації G-Unit Foundation.

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що нещодавно 50 Cent висміяв Мадонну за її відверті фото в соцмережах, причому зробив це вдруге поспіль, незважаючи на те, що раніше вже вибачався перед нею. Він також обізвав її гуманоїдом.