Пріянка Чопра та Нік Джонас уперше показали доньку світу (фото, відео)

Пріянка Чопра та Нік Джонас, Пріянка Чопра та Нік Джонас донька, донька пріянки чопри, мелті мері, пріянка чопра особисте життя
Фото: Getty Images | Пріянка Чопра та Нік Джонас

Раніше обличчя дівчинки ретельно приховували від прихильників.

Related video

40-річна індійська акторка Пріянка Чопра та музикант Нік Джонас уперше вийшли на публіку зі своєю однорічною донькою Мелті Мері. Про це пише Elle.

Зіркове подружжя з'явилося на офіційній події у Лос-Анджелесі. Вони відвідали відкриття зірки слави на алеї у Голлівуді, яку присвятили братам-музикантам Джонасам. Відповідно, були й присутні брати чоловіка Пріянки Чопри — Джо Джонас та Кевін Джонас з родинами.

Це перший раз, коли однорічна Мелті Мері, яка народилася від сурогатної матері наприкінці 2021 року, побачила офіційно світ. До цього зіркові батьки ретельно приховували обличчя дівчинки на фото у своїх соцмережах.

Пріянка Чопра з донькою Fullscreen
Пріянка Чопра з донькою
Фото: Getty Images

Первісток індійської акторки та американського музиканта була одягнута у світлий костюмчик та пов'язку на голові. 40-річна Пріянка тримала на руках свою дитину, коли Нік Джонас виголошував святкову промову.

Брати Джонас отримали зірку слави на алеї у Голлівуді

30-річний Нік Джонас підтримав доньку у виборі образу для офіційної події та зробив ставку на кремові відтінку у діловому костюмі. Тим часом молода мама була одягнута у темно-шоколадну сукню та сонцезахисні окуляри. До луку Пріянка додала лаконічну сумочку в тон основного вбрання.

Пріянка Чопра з донькою

Нагадаємо, Пріянка Чопра та Нік Джонас зробили парні татуювання.

Також Фокус писав про інших відомих зірок, які вдалися до послуг сурогатного материнства.