Зірка "Секретних матеріалів" і Californication: як змінився Девід Духовни за 30 років (фото)

Девід Духовни
Фото: Instagram | Девід Духовни

На сьомому десятку років Фокс Малдер усе ще продовжує акторську діяльність, але не обмежується кіномистецтвом. Паралельно розвиваються письменницька та музична кар'єри відомого ньюйоркця.

Related video

You People, нова комедія від Netflix за участю Девіда Духовни "змусить глядачів здригнутися". Зірці американської кіноіндустрії — 62 роки, але його герої, як і раніше, з'являються на екранах, хоча він і оголошував про завершення кар'єри і навіть перестав писати в Twitter, єдиній соцмережі, яка в нього була. Про це повідомляє портал King5.

Як виглядає Девід Духовни зараз Fullscreen
Як виглядає Девід Духовни зараз

Віхами у творчій акторській біографії Девіда Духовни, окрім культової кіносаги 90-х "Секретні матеріали", став серіал Californication (назву якого перекладають як "Блудлива Каліфорнія") — про ексцентричного письменника Генка Муді, який, переїхавши з Нью-Йорка в Лос-Анджелес, пускається у всі тяжкі. Алкоголь та наркотики ускладнюють його стосунки з давньою подругою та дочкою.

Девід Духовни Fullscreen
Девід Духовни

За свої, мабуть, найвідоміші ролі — письменника та агента ФБР — актор удостоївся премії "Золотий глобус".

Серед іншого, актор знявся в таких фільмах, як: "Фрейзер" (1996), "Зображення Бога" (1997), "Цілком таємно: Боротьба за майбутнє" (1998), "Повернися до мене" (2000), "Телевізор" ( 2006), "Кози" (2012), а торік вийшла комедія за його участю під назвою "Бульбашка".

Девід Духовни на американському телешоу Fullscreen
Девід Духовни на американському телешоу

Найновішою акторською роботою Духовни стала ще одна комедія You People, присвячена суперечкам між поколіннями та зіткненням різних культур, у якій також знявся й Едді Мерфі. Новий фільм від Netflix змусить глядачів здригнутися, пояснив американський комік. За його словами, гумор — це те, що дозволяє ставитися до життя не так серйозно і переживати всілякі "крінжові моменти".

Девід Духовни читає поему LA'sa Bad Place to Die

Крім акторської діяльності, Духовни ще й режисер, романіст і музикант — випустив кілька альбомів і дає живі концерти.

Девід Духовни зараз, відео — з інстаграм

Відомо, що Духовни дещо обтяжується увагою преси до свого особистого життя і нечасто з'являється на публіці, і тому щодо відомого уродженця Нью-Йорка зі східноєвропейським прізвищем відомо не так уже й багато. Минулого літа папараці зняли його з новою дівчиною, молодшою за нього на 32 роки.

Девід Духовни зараз Fullscreen
Девід Духовни зараз

Раніше актор був одружений з акторкою і продюсеркою Теа Леоні, вони побралися в 1997 році й були разом протягом 11 років. Через пів року, в 2009 році, пара повідомила, що відновлює стосунки, проте ще через кілька років розлучилася остаточно. У них двоє дітей — 24-річна донька та син, якому 21 рік.

Нагадаємо, що мама Двейна "Скелі" Джонсона потрапила у ДТП. Жінка не постраждала, за що її зірковий син подякував лос-анджелеській поліції.

Раніше Фокус повідомляв, що Кіану Рівза переслідує сталкер, який спить на задньому дворі його будинку. Водночас суд заборонив настирливому шанувальнику наближатися до актора ближче ніж на 100 метрів.