Ана де Армас продемонструвала ідеальний штанний костюм на весну 2023 (фото)

Ана де Армас, Ана де Армас блондинка, Ана де Армас стиль, Ана де Армас фільми, Ана де Армас кріс еванс, ідеальний штанний костюм
Фото: Getty Images | Ана де Армас

Зірка екрану зробила ставку на темні відтінки та класику.

34-річна кубано-іспанська акторка Ана де Армас продемонструвала ідеальний штанний костюм на весну 2023. Про це пише Daily Mail.

Зірка фільму "Білявка" вийшла у світ у компанії Кріса Еванса в рамках престуру свого майбутнього фільму.

Ану де Армас, номіновану на премію "Оскар", і 41-річного актора помітили, коли вони покидали пресконференцію фільму "Привиди в Нью-Йорку".

Колишня дівчина Бена Аффлека виглядала розкішна в чорному костюмі, футболці та шкіряних лоферах.

Вона доповнила образ масивною сумкою Louis Vuitton x YK OnTheGo з різнокольоровими гарбузами, надрукованими поверх візерунка монограми французького бренду класу люкс, яка продається за 3750 доларів.

Її темне волосся було укладене у великі пружні кучері, коли вона продемонструвала свій природний вигляд за допомогою додаткового макіяжу, доповненого блискучими рожевими губами.

Ана де Армас

Тим часом "Капітан Америка" обрав для виходу стильний синьо-білий светр-поло з геометричним малюнком від Todd Snyder з чорними вузькими джинсами та білими кросівками.

Минулого місяця вийшов трейлер їх майбутнього романтичного пригодницького бойовика. Актори вже працювали разом над фільмом "Ножі геть", а також над "Сірою людиною".

Нагадаємо, Ана де Армас повторила образ Мерилін Монро.

Також Фокус писав про думки Ани де Армас завершити карʼєру в Голлівуді.