56-річна Гелена Бонем Картер була помічена на прогулянці у дивному образі (фото)

Гелена Бонем Картер, Гелена Бонем Картер фото, Гелена Бонем Картер новини, Гелена Бонем Картер зараз
Фото: Getty Images | Гелена Бонем Картер

У знаменитої акторки ексцентричне почуття стилю.

56-річна британська акторка Гелена Бонем Картер була помічена на прогулянці Лондоном у дивному для теплої погоди образі. Знаменитість бачили, коли вона прямувала до свого блакитного Fiat 500. Про це пише Daily Mail.

Зірка "Гаррі Поттера" для виходу обрала кольорову довгу спідницю, яку вона поєднувала з чорно-білим химерним квітковим шарфом. Попри теплу весняну погоду, вона одягла коричневе вовняне пальто, а завершила образ чорними кросівками та невеликою чорною сумочкою. Об'ємне каштанове волосся з сивими пасмами Картер уклала у високу зачіску і закріпила за допомогою шпильки.

Нагадаємо, в 2021 році виконавець ролі Гаррі Поттера Деніел Редкліфф зізнався, що був закоханий в актрису Гелену Бонем Картер. Проте актриса, яка зіграла в серіалі лиходійку Белатрису Лестрейндж, була далека від любовного інтересу Редкліффа на знімальному майданчику.

Фокус також писав, що Гелені Бонем Картер присвоїли орден Британської імперії. Незадовго до цього вона успішно зіграла роль королеви-матері у фільмі "Король говорить".