Грошей немає — йдіть лісом. Як держава змушує українців йти за правдою до Євросуду

Група депутатів ВР зареєструвала законопроект, згідно з яким, у разі, коли у держави немає грошей, можна не виконувати рішення судів з адмінсправи. Це, зокрема, справи про соціальні та пенсійні виплати. Нескладно спрогнозувати, що у разі прийняття такого закону, ЄСПЛ чекає вал позовів від українців до рідної держави.

Радість розпирає груди, оптимізму вже повні штани! А всі вони — наша українська влада … 29 березня, група наймудріших серед мудрих народних депутатів зареєстрували законопроект № 5310 під назвою "Проект Закону про внесення змін до Кодексу адміністративного судочинства України щодо відновлення принципу справедливості при здійсненні судового контролю за виконанням судових рішень в адміністративних справах" .

За довгою назвою суть законопроекту наступна: У ВИПАДКУ, КОЛИ ДЕРЖАВА НЕМАЄ ГРОШЕЙ, МОЖНА НЕ ВИКОНУВАТИ РІШЕННЯ СУДІВ В АДМІНСПРАВАХ. Це нагадаю, справи про соціальні, пенсійні виплати зокрема.

О всесвітній розум, що зійшов на нашу багатостраждальну землю – вчіться неуки та бездарі, як треба керувати! Тоді як весь світ страждає від судових рішень, що зобов’язують державу платити за своїми зобов’язаннями, українські депутати знайшли просто геніальне рішення: нема грошей – не платіть!

І, основне, таких мудрих зібралося з багатьох фракцій (від СН до ОПЗЖ і "За майбутнє" — Ред), що дає підстави вважати, що таке геніальне рішення таки буде прийняте на велику і неймовірну радість усіх чорнобильців, "дітей війни", учасників воєн та багатьох інших категорій (і, звісно, і пенсіонерів, особливо військових, які зараз активно відсуджують у держави свої пенсії).

Браво! Це ще крутіше, ніж московський Дімон: "Денег нет, но вы держитесь там". Український аналог звучить: "Грошей немає — йдіть лісом".

О, найгідніші з найгідніших, смію прогнозувати, що це недостойне, тупувате стадо, про яке ви так піклуєтесь, не зрозуміє ваших високих устремлінь.

Підозрюю, що будуть позови проти України до Європейського суду. Я, недостойний, смію нагадати вам, величніші із всіх величніших, що Європейський Суд з прав людини у своєму рішенні №63134/00 від 8 листопада 2005 року у справі "Кечко проти України" від 08.11.2005 року, зауважив, що Суд не приймає аргументів органів державної влади і управління на відсутність коштів як на причину невиконання своїх зобовʼязань.

Важливо
В Ізмаїл зі своєю шваброю. Чому український потяг — не естонський туалет

А, отже, ці недостойні та невдячні, які неспроможні оцінити вашого піклування і турботи за них, будуть звертатись до цього проклятого Євросуду, а той, зі свого боку, накладатиме багатомільйонні штрафні санкції на Україну.

Але це пусте! Правильно? Мудріші із мудріших – ви все правильно придумали: платити треба буде ж не вам. І ще, вірю у вашу високу мудрість — ви запросто зможете відмовитись від виконання і рішень міжнародних судів.

І взагалі, як класно живуть в Північній Кореї, Венесуелі, Росії — ніяких міжнародних судів — як хочемо, так і рулимо.

Учергове милуюся вашою мудрістю і з нетерпінням чекаю на наступні шедеври вашої високої законотворчості. Мільйони пенсіонерів, вчителі, лікарів, аграріїв, студентів, сиріт (та багато ще кого) чекають на ваші щедроти і милосердя.

Втім, нема чого чекати! Я б на вашому місці, — о, вибачте мене недостойного за цю спробу вказати щось вам, наймудріші з наймудріших — прийняв би закон про заборону будь-яких очікувань.

Щоб бачили очі за що голосували — щоб вам повилазило …

Першоджерело.