ДТЕК змінює свідчення. Чому киянам не говорять правду про електроенергію

"Якщо раніше в енергокомпанії Ахметова говорили, що дефіцит електроенергії у Києві становить лише 19%, що ніяк не узгоджується з графіком відключень, то тепер там заявляють, що дефіцит — 30%. Настав час сказати правду". Думки.

Віталій Кличко, київ, столиця України, блекаут
Фото: Getty Images | Порада київської мерії перебратися до села і там на дровах пережити зиму — це лихо. Ті, хто міг перебратися, це давно зробили. Що робити іншим?
Related video

Це як? Чинили-ремонтували, а в результаті електрики поменшало? Чи просто в попередній раз ляпнули дурість, яку, повторив мер Кличко? Тоді треба вибачитись за дезінформацію громадян.

При цьому в тій же заяві зазначено, що 40% енергії, що є, йде на критичну інфраструктуру столиці — міськводоканал, каналізацію, метро та інше. Відповідно, на киян залишається лише 28% від необхідного обсягу. А якщо зважити на те, що для загального балансу по країні електроенергію доводиться перекидати в інші регіони, то ще менше.

У такому разі графік відключень, коли за добу світла немає протягом 14-16 годин, стає зрозумілим. А що, одразу виразно сказати було не можна? Відчуваю, що незабаром інформацію про стан нашої енергетики просто засекретять, щоб ми не намагалися зрозуміти, що насправді відбувається.

Але нав'язливі поради київської мерії перебратися кудись у село і там на дровах пережити зиму — це просто біда. Ті, хто може перебратися, давно це вже зробили, без кличківських натяків! Питання у тому, що робити тим, хто не може.

Неподалік мого будинку в новому бізнес-центрі нещодавно відкрився коворкінг. Там постійно є світло, тепло, дві оптоволоконні лінії інтернету плюс Старлінк. Просто блиск! Приходь, грійся, працюй. Цілодобово. Не за безкоштовно, зрозуміло, а за неабияку суму.

Але якщо бізнес робить такі "пункти незламності", щоб заробляти гроші, то чому мерія не робить чогось подібного вже отримавши з нас податки?! До речі, на боєздатність ЗСУ блекаут не впливає — вони є автономними. Наші захисники тільки зліші стають, коли дізнаються, що діється в тилу.

Джерело

Важливо
Смертельно небезпечний Telegram. Як в інтернет потрапляють дані про всі ваші листування
Смертельно небезпечний Telegram. Як в інтернет потрапляють дані про всі ваші листування