Як Кадиров підставив Китай. Броньовики China Tiger можуть викликати міжнародний скандал

Вихваляння Рамзана Кадирова дозволило побачити в російських загонах китайські броньовики. Що це означає і які можуть бути політичні наслідки чеченської хвальби — розмірковує військовий експерт Олександр Коваленко.

броньовики, Китай, China Tiger, озброєння
Фото: скриншот | Китайські броньовики China Tiger
Related video

Російський воєнний злочинець Рамзан Кадиров похвалився новими бронеавтомобілями у складі його угруповання "Ахмат", вони виявилися не російського виробництва, а, зовсім несподівано, китайськими China Tiger.

Броньовики China Tiger виробляє компанія Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing та їх використовують для військових потреб у країнах Африки та Середньої Азії. Тобто на озброєння російського формування, відомого своїми злочинами під час вторгнення в Україну, надійшли китайські броньовики?

Кадиров, чечня, вiйна Fullscreen
Кадиров похвалився, не подумавши про наслідки
Фото: topwar.ru

Наслідки від такого продажу для Китаю можуть бути дуже неприємними, адже Захід за допомогу Пекіна Росії не залишиться осторонь і санкції не забаряться. Але все ж таки, я не думаю, що КНР стала б себе так підставляти прямим продажем бронеавтомобілів Кадирову, а тому, це міг бути перепродаж.

Наприклад, бронеавтомобілі China Tiger використовують силовики у Таджикистані. Проте, Кадиров розкрив перший факт використання російськими силовими структурами китайської військової техніки. Думаю, якщо Пекіну за це прилетить, Сі особисто "подякує" Кадирову.

Важливо
Китайський городовий. Чи зможе Сі Цзіньпін здобути роль глобального арбітра за рахунок розмов про мир в Україні
Китайський городовий. Чи зможе Сі Цзіньпін здобути роль глобального арбітра за рахунок розмов про мир в Україні