В ОП прокоментували отримання Зеленським роялті від "Ліги сміху" в Росії

Володимир Зеленський, ліга сміху, провідний, комік
Фото: "Открытые медиа" | Володимир Зеленський

Нещодавно стало відомо, що права на франшизу шоу "Ліга сміху" від "Кварталу 95" купив російський телеканал СТС.

Related video

Михайло Подоляк, радник голови Офісу президента, прокоментував журналісту Фокуса ситуацію з отриманням Володимиром Зеленським роялті від компанії "Студія "Квартал 95", чию франшизу шоу "Ліга сміху " нещодавно продали російському телеканалу СТС.

"Президент Володимир Зеленський — і це добре відомо — не займається бізнесом, не бере участі в будь-яких угодах з просування будь-яких форматів і не може впливати на те, які управлінські та фінансові рішення приймаються третіми особами в комерційному секторі", — сказав Подоляк .

За його словами, на відміну від багатьох "традиційних політиків", Зеленський не робить цього ні явно, ні таємно.

"На мій погляд, з питань виплати роялті коректно звертатися за поясненнями тільки до компаній "Студія "Квартал 95" і шведської Eccho Rights, яка і має право представляти і реалізовувати по всьому світу, на зовнішніх ринках продукти "Кварталу", — заявив Подоляк.

За інформацією радника глави ОП, у Eccho Rights є своя стратегія продажів, на яку правовласник нібито зовсім не може впливати.

Подоляк наголосив, що подібні питання, що стосуються комерційних тем, не мають відношення до операційної діяльності президента.

Зазначимо, що в січні президент Володимир Зеленський задекларував 4,5 млн доходу, які він отримав 30 грудня 2020 року у вигляді роялті від "Кварталу 95" і "кіностолиці".

Роялті — це періодична компенсація за використання патентів, авторських прав, франшиз і інших видів власності.

Пізніше стало відомо, що франшизу шоу "Ліга сміху" від "Студії "Квартал 95" продали російському телеканалу "СТС". У прес-службі "Кварталу" теж заявили, що вони працюють зі шведським дистриб'ютором Eccho Rights, у якого нібито "власна стратегія продажів, на яку правовласник не впливає".