"Європейська солідарність" офіційно висунула Марусю Звіробій на довибори в Раду (відео)

Маруся Звіробій, Петро Порошенко, Європейська солідарність, Довибори, Верховна Рада
Фото: Flickr | Маруся Звіробій

У партії вважають, що на довибори висувається "справжня героїня війни проти російської агресії".

Related video

Партія "Європейська Солідарність" офіційно висунула кандидатом на довиборах до Верховної Ради активістку, учасницю АТО Марусю Звіробій (справжнє імʼя — Олена Самбул), яка загрожувала президенту України Володимиру Зеленському.

Про повідомляється на сторінці Facebook політсили.

На зʼїзді "Європейської Солідарності" був присутній пʼятий президент Петро Порошенко, який зазначив, що на довибори в Раду висувається "справжня героїня війни проти російської агресії".

"Маруся Звіробій, яка вела абсолютно звичайне життя, займалася бізнесом, але з перших днів війни вона — жінка, мати — прийняла рішення, що її місце на фронті. Бо нічого важливішого долі України не існує", — сказав Порошенко.

Він також закликав інші політичні сили підтримати кандидатуру Звіробій.

"Я хочу закликати всі демократичні сили України: Маруся Звіробій — це не тільки і не стільки про "Європейську Солідарность", це про Україну, про державність. І перемогти ми можемо, тільки коли обʼєднаємося. Моє звернення до "Голосу" — підтримайте Марусю Звіробій. Моє звернення до "Батьківщини", до "Свободи" — підтримайте Марусю Звіробій. Не треба підтримувати Порошенка — підтримайте Марусю. Ми повинні перемогти, — заявив Порошенко.

Довибори до Верховної Ради на 87 окрузі призначили на неділю, 28 березня 2021 року.

Нагадаємо, після візиту президента України Володимира Зеленського в Золоте до противників відведення військ депутат Софія Федина з волонтером Марусею Звіробій жорстко висловилися про Зеленського. Нардеп, зокрема, говорила про те, що президент може загинути. "Товариш президент, складається враження, думає, що він безсмертний… Там люди пережили страшні звірства, і кожен день повинні захищати Україну від того ворога, якого ти зараз намагаєшся нам повернути назад в Україну своїм президентством", — сказала вона. У жовтні 2019 року прокуратура про відкрила справу через висловлювання Звіробій і Федини. Розслідує його ДБР. 5 лютого під час допиту в ДБР Звіробій вручили повідомлення про підозру. 10 лютого суд в якості запобіжного заходу обрав їй особисте зобовʼязання. Звіробій має носити електронний браслет, здати закордонний паспорт і зʼявлятися до слідчого на першу вимогу. 8 травня адвокат Звіробій Андрій Писаренко повідомив, що суд зняв з неї всі процесуальні зобовʼязання.