"Мого брата використовують як витратний матеріал", — Вовк про нове розслідування НАБУ

Глава ОАСК Павло Вовк, вовк, суддя вовк
Фото: УП | Голова ОАСК Павло Вовк

Суддя переконаний, що в цьому провадженні нібито "немає правових підстав" і його родича незабаром випустять на свободу.

Голова Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) на своїй сторінці у Facebook прокоментував інформацію, що з'явилася сьогодні про обшуки в суді і затримання співробітниками Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) його брата нібито при отриманні хабара в 100 тис. доларів.

Так, суддя написав, що в приміщенні ОАСК дійсно проходило два обшуки, проте правоохоронці, за його словами, не знайшли ніяких "сенсацій" і лише вилучили якусь справу, яку ще не закінчили розглядати.

"Ніякого відношення до сьогоднішніх провокацій ні ОАСК, ні я як його голова не маємо. Мені, безсумнівно, шкода, що серед затриманих адвокатів називають ім'я мого брата. Його, очевидно, просто використовують як "витратний матеріал" для зведення особистих рахунків. Робить це один ганебний корупціонер для помсти всьому суддівському корпусу. Не більше того", — заявив Вовк.

Також він зазначив, що вже не перший рік він живе під тиском НАБУ, постійними негативними інформкампаніями та обшуками.

"Тому давно звикли до провокацій і порушень з їхнього боку. Переконаний, що, як і у всіх попередніх "гучних" справах НАБУ, тут немає правових підстав, належних доказів та перспективи. Працюємо в штатному режимі", — написав Вовк.

Зазначимо, що раніше представники НАБУ заявили, що вони спільно з прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) викрили двох адвокатів, які нібито обіцяли за 100 тис. доларів через голову ОАСК "допомогти вирішити питання з одним із суддів ОАСК про позитивне рішення у справі".

"Один з них є близьким родичем голови ОАСК", — зазначили в бюро.

Нагадаємо, що НАБУ звинувачувало керівництво Окружного адмінсуду Києва і його голову Павла Вовка в численних порушеннях закону: спробі узурпувати судову владу в Україні і неправосудних рішеннях на користь політичних еліт і бізнесменів. Як докази правопорушень агентство публікувало записи розмов суддів ОАСК. У серпні минулого року НАБУ оголосило в розшук сімох фігурантів провадження про "плівки Вовка".

Втім, у березні 2021 року Вищий антикорупційний суд відмовив Національному антикорупційному бюро в продовженні розслідування справи про "плівки Вовка" і слідство завершилося.