"Бережіть себе": Зеленський привітав українців із Всесвітнім днем здоров'я

Володимир Зеленський
Фото: Володимир Зеленський / Instagram | Президент України Володимир Зеленський

У 2021 року свято присвятили боротьбі з нерівністю в наданні медичних послуг нужденним в усьому світі.

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Всесвітнім днем здоров'я, який святкується 7 квітня. Цьому святу глава держави присвятив новий допис на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Володимир Зеленський розмістив у мікроблозі фотографію, на якій поправляє маску за столом в Офісі президента. Можна помітити, що він весело посміхається людині за кадром.

"Бажаю 36,6 на термометрі, 120/80 на тонометрі і 99% на пульсоксиметрі! З Всесвітнім днем здоров'я, бережіть себе!", — звернувся президент до співгромадян в описі до знімку.

Володимир Зеленський, президент
Вітання Володимира Зеленського з Всесвітнім днем здоров'я
Фото: скриншот

Всесвітній день здоров'я святкують з 1950 року. За два роки до цього 7 квітня взяли статут Всесвітньої організації охорони здоров'я, члени якої висунули ідею святкування на першій же сесії. Варто зазначити, що щороку ВООЗ вибирає тему до Дня здоров'я.

Згідно з повідомленням Європейського регіонального бюро організації, у 2021 році свято присвячене подоланню нерівності в сфері отримання медичних послуг, адже багато хто не можуть отримати якісну допомогу через місце свого проживання. Крім того, 2021-й оголосили роком медичного та соціального працівника.

Раніше Володимир Зеленський домовився про постачання в Україну 10 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу виробника Pfizer. Президент України підкреслив, що керівник компанії пообіцяв "зробити все можливе і неможливе", щоб поставити препарати в термін.

Володимир Зеленський також розповів, що українські поліцейські відправляться в Катар і допоможуть місцевим правоохоронцям під час Чемпіонату світу в 2022 році. Українці вже підписали відповідні документи і готові забезпечувати безпеку на вулицях країни-партнера. За словами президента, українських силовиків покликали в Катар, як найкращих.