"Дружина каже, що ніхто не купить": Малюська продає крипто-колаж для допомоги СІЗО (фото)

Денис малюська, крипто-колаж, NFT, криптовалюта, СІЗО
Фото: Facebook / Денис Малюська | Міністр юстиції України

Міністр зазначив, що на хвилі популярності NFT не міг втратити можливість продати своє творіння. Початкова вартість картини — понад 2,2 тис. доларів США.

Міністр юстиції України Денис Малюська створив крипто-колаж під назвою "The sea is temporarily unavailable", який хоче продати на онлайн-аукціоні. Стартова ціна лота — 1 ефіріум (Ethereum або ETH), тобто майже 2 267 доларів США. Гроші з продажу він пообіцяв надіслати спеціальному фонду Лук'янівського СІЗО в Києві для ремонту безкоштовних камер.

Про це Малюська розповів на своїй сторінці у Facebook.

Крипто-колаж глава Мін'юсту хоче продати у форматі унікального невзаємозамінного токена (NFT), які дозволяють закріплювати предмети цифрової творчості за певними власниками в блокчейн-платформах.

"Ціни окремих об'єктів — мільйони доларів (при тому, що їх повні аналоги без токена часто знаходяться в загальному безкоштовному доступі)", — написав Малюська.

Міністр зазначив, що не знає чи стане це довгостроковим трендом у мистецтві, але пройти повз можливості створити і продати свій NFT він не може.

"Дружина каже, що ніхто не купить. Але кого з видатних художників цінували за життя?" — іронічно написав чиновник.

Лот із крипто-колажем Малюськи на онлайн-аукціоні доступний за цим посиланням.

На момент написання новини ставки ще ніхто не зробив. Аукціон закінчиться через 28 днів.

колаж, крипто-колаж, картинка, Денис малюська, міністр юстиції, аукціон, онлайн-аукціон, NFT
Колаж "The sea is temporary unavailable" авторства міністра юстиції Дениса Малюськи

Нагадаємо, наприкінці березня засновник Twitter Джек Дорсі продав свій перший твіт у соцмережі у вигляді NFT майже за 2,9 млн доларів США.

На початку березня 10-секундний ролик із лежачою голою людиною, схожою на Дональда Трампа, продали за 6,6 млн доларів. Його також виставили на продаж у вигляді NFT.